şükela:  tümü | bugün
3 entry daha
 • abc'yi düstügü rating sıkıntısından kurtaran, amerika'nın en çok izlenen dizilerinden. ana karakterler, haliyle hepsi ayrı bir stereotipe göre yaratılmış olan dört kadın.

  teri hatcher'ın canlandırdığı susan mayer, boşanmış bir illustratör. diziye romantik komedi havası katan karakterimiz kendisi. bazen biraz fazla "ümitsiz" görünse de iyi kalpli bir kadıncağız. ergen kızıyla beraber yaşıyor. bu kızımız da çok bilmiş, küçücük aklıyla annesine her konuda akıl veren, işte o aslında kendisi anne olan kızlardan.

  felicity huffman'ın canlandırdığı lynette scavo, basamakları emin adımlarla tırmanan bir iş kadınıyken evlenip 4 çocuk doğuran bir anne. iş yaşamı - ev yaşamı çatışmasını yansıtan karakterimiz kendisi. rolünde gayet başarılı olan huffman, televizyon ödüllerinde boy gösterebilir.

  melrose place'in şeytani kimberly'si marcia cross (off, orda da ne güzeldi) , bree van de kamp'i canlandırıyor. kendini ev işlerine, yemeğe, ailenin önemine vermiş, had safhada saplantılı bir kadın. mükemmeliyetçi. hasta. en sinir bozucu şeyde bile yüzünde sürekli bir gülümseme var ama cinnet geçirip olmadık şeyler yapabilme ihtimali her daim mevcut. durumu gerçekten ciddi, acil tedavisi lazım. ama bir o kadar da lokum gibi bir karakter işte.

  latin güzeli eva longoria'nın canlandırdığı gabrielle eski bir model. zengin bir adamla evlenip mücevherlerle dolu bir dünyaya adım atıyor heyecanla ama aslında vaktiyle istediği şeylerin "yanlış şeyler" olduğunu daha sonra anlıyor. para mutluluk getirmez kadınımız bu da... ama henüz kendisi de emin değil ne olduğundan.

  işte aynı banliyöde yaşayan bu dört ümitsiz, zavallı "ev kadını", ne kadar mutlu olduklarına dair sahte imajlar yaratmakla, ilişkileriyle boğuşmakla ve toplanıp muhabbet etmekle geçiriyor günlerini. bir de beşinci üye var aslında: mary alice. ilk bölüm onunla başlıyor ve hikaye daha sonra da onun gözünden anlatılıyor, american beauty'imsi bir havayla.
408 entry daha