• *öncelikle başlığı yukarı taşımak için yardımcı olduğunuz için tüm yazarlara teşekkür ediyorum*

edit1: ailenin sigortası olmadığı için ilacı sigorta ile alamadıklarını belirttiler. ilaç için 70 tl ödüyorlar.

metecan'ın hastane raporu

metecan 1.5 yaşında ve epilepsi hastası, bu ilacı kullanıyormuş. annesi ilacının bitmek üzere olduğunu ve alacak durumunun olmadığını söylüyor. metecan'ın annesi ve babası işsiz.

metecan'ın kıyafeti yok, yatacak tek bir yatağı var, oturacak koltukları dolapları yada bir beyaz eşyaları maalesef ki yokmuş.

ev1
    ev2
    ev3

fotoğrafları gönderdikten sonra annesi bana "durumum bu. oğlum için sıcak bir yuva yapmak istiyorum. bunlardan başka bir şey yok evde." dedi.

antalya finike'de yaşıyor metecan ve ailesi. metecan için öncelikle ilaç lazım, kıyafet lazım. evlerine eşya lazım.

yardımcı olabilecek yazar arkadaşlar mesaj atarlarsa ailenin telefon numarasını paylaşırım.
  • kıyamam, keşke yakında olsalardı. ev eşyası verebilirdim. sağdan soldan kıyafette toplardım. bulundukları yerde özgür dönüşüm grubu yok mu? facebook gruplarında arayabilirler. aklıma başka da bir şey gelmedi.

edit: acun ılıcalının futbol takımı satın alması nedense şu yavrunun hayatının daha önemli. sabahtan beri sol framede.
  • gündem lütfen.
  • maalesef ekşi sözlük uzun bir zamandır duyarlılığını yitirmiş, sol tarafını ergen başlıklarına teslim etmiş durumda. eskiden öyle kampanyalar yapılırdı ki milyonlarca insan tek yürek olurdu bir anda.

zor.

(bkz: lösev youtube kanalını 1milyon aboneye çıkarıyoruz)
hesabın var mı? giriş yap