• istanbul'da oturuyorsanız en düzgün hava durumu tahmini alabileceğiniz isim.

https://twitter.com/erenkismet
  • twitter hesabı telefonlarda notification yapılacak insan
  • ios ve android platformlarında buluttan uygulaması ile başarılı şekilde hava tahmini yapan insan.
    buluttan
  • bilgili, efendi ve iyi bir insan, kendisini buluttanbildiriyor olarak tanıdık. umarım bir an önce sağlığına tekrar kavuşur.
  • az önce uygulamadan gelen bildirimle hastalığının yeniden nüksetmiş olduğunu bildiren bir yazı paylaştı. ben de kendisi gibi bu illeti tekrardan yeneceğini düşünüyorum.

ne fırtınalar gördü yahu, gbm nedir? vız gelir ona :)
  • yanındayız aslan kardeşim. operasyon sonrası güzel yazılarını dört gözle bekliyoruz. allah yardımcımız olsun.
  • önümüzdeki günlerde gelmesi muhtemel soğuk hava sistemine ismi verilen buluttan uygulamasının yaratıcısı.

umarım kendisine bol şans da getirir bu sistem.

acil şifalar diliyorum.
  • çiçektir...
  • senelerdir takip ettiğim, facebook'ta birkaç bin takipçisi varken de, şimdi 100 bine yaklaşmışken de aynı özenle hazırladığı paylaşımlar sayesinde meteorolojiye bakışımı değiştiren, 10 yıla yakın sürede nadiren yanıldığını gördüğüm, konu hakkında eğitim almamış olmasına rağmen okuyup araştırmanın bir insanı hangi noktaya çıkarabileceğini gösteren kişi. umarım çok çok çok uzun yıllar paylaşımlarını takip etme imkanımız olur. sağlığına kavuşmasını sanki ailemin bir üyesiymiş gibi istediğim güzel insan.

(bkz: buluttanbildiriyor)
  • iyi haberlerini sabırsızlıkla beklediğimiz güzel insan. tüm kalbimizle yanındayız onu hiç tanımasak da.
hesabın var mı? giriş yap