• birazdan hem feminist hem ataerkil karışımı, içinde kimyasal x olan powerpuff girl’ler tarafından saldırıya uğrayacak kendi çapında haklı isyan.
  • bunun için 2 temel nokta var bunları bitirebilirseniz bu düğümü de çözersiniz.
    yoksa bu iş böyle gelmiş böyle de gider.
    1- bekaret konusu,
    2- soyum yürüsün kafası,
    farkında iseniz bunlar erkekler ve erkek tarafından kaynaklanan konular.
    kolay gelsin.
  • düğünle bitse iyi. hanım kyk'sıyla geliyor. vergi gibi mübarek, bari zardan düşülse
  • mantıklı bir önerme ama kızın biri de çıkıp "20 yıl kendimi siktirtmedim, bence az bile para harciyorsun" diyebilir

edit: örneklerle geldim
    (bkz: bekaretini 2 milyon sterline satan azeri model)
    (bkz: bekaretini 2.5 milyon dolara satan kız)
    (bkz: bekaretini 10 milyon tl'ye satışa çıkaran kız)
    (bkz: bekaretini 1.4 milyon dolara satan kız)
  • bence de mantıklı olan isyandır. hatta düğün de yapılması gerekmez, bunların tümü türlü gelenek işte. ancak sorun ; bunu zaten kabul edecek kadınlar olduğu halde yurdum erkeğinin nerede kezban varsa onun peşinde koşmasıdır. kendi düşen ağlamaz dediğimizde de seri eksileniyoruz sonra.
  • bence erkekler olarak düğüne katılmak zorunda da değiliz şeklinde düzeltilmesi gereken başlık. en büyük lütuf bizim oraya katılmamız bir kere.
  • kız babasısın. yıllarca süregelen gelenek ve göreneklere göre düğün erkek tarafından karşılanmış bu böyle görülmüş, bilinmiş. damat adayın sana ve kızına gelip diyor ki "ben düğünü tek başıma karşılamak zorunda değilim." bu hususta "ay canım damadım bizde tam böyle düşünmüştük, al sana 100 bin lira." mı diyeceksin? eğer öyle ise; kız babasıysan veya kız babası olursan, kızın 25 26 yaşlarına geldiğinde bul beni babacım!
  • teknik olarak bakarsak erkekler olarak evlenip bir ömür dırdır çekmek zorunda da değilsiniz ama tabi siz bilirsiniz.
  • bence tamamı istenenden ekspertiz raporu ve 30 gün koşulsuz şartsız iade talep edilmeli. nede olsa mal alıyoruz kıymetini bilmek gerek.
  • ne düğün ne nişan hayatı yaşaa!
hesabın var mı? giriş yap