2510 entry daha
  • sevgi, saygı ve sakatat.

şakayı kenara bırakırsak, genel olarak erkeklerin aradığı kilit özellikler var. maalesef kadınlar erkeklerin sadece fiziğe baktığını zannediyor, fiziksel güzellik sadece giriş kısmı. gelişme ve sonuç ile uzaktan yakından alakası yok (karşınızdaki barzonun teki değilse). buraları anladıysak, gelelim ayrıntılara.

- nadir istisnalar hariç erkekler sosyal medya gösterişiyle uğraşmaz, uğraşan kızlardan da asla hoşlanmaz. çünkü sosyal medyada sürekli kendini göstermeye çalışan birisi yapaydır ve ilgi çekmeye çalışıyordur. erkekler için bu karakterde birisi genelde giriş kısmından öteye gitmez. erkekler arasında sevgilileri konulu çekişme yaşanmaz(meriç topluluğu değilse) bu yüzden sosyal medyada ilgi budalası olmamalı.

- çoğu erkekten "makyajsız daha güzelsin" lafını duyarsınız, bakın çok nadir istisnalar hariç bir erkek bunu söylüyorsa içinden geldiği için söyler, çok nadirdir bu cümlenin yalan olması. buna cevap olarak da "erkekler bunu hep söylüyor ama makyajlı kızların içine düşüyorlar" gelir. erkekler gelecek düşündüğü kadının ağır makyaj yapmasını istemez, doğal olmasını ister. yani "içine düşüyorlar" dediğiniz kesim sadece giriş kısmı için yapıyordur bunu. hafif makyaj iyidir iyi.

- paraya gereğinden fazla önem vermemesi. bak önem vermemesi değil, paraya önem vermiyorum diyen insan yalan söylüyordur zaten. parasız hiçbir şey olmuyor, ama paranın sadece bir araç olduğunu bilmesi. bir erkeğin kalbini sadece paraya verdiğiniz önemle bile fethedebilirsiniz, yalnız fake atmaya çalışmayın anlaşılıyor.

- birlikte eğlenebilmek.

- belirli bir zeka seviyesinde olması. çoğu kadın erkeklerin zeki kadın tercih etmediğini zannediyor da, büyük yalan.

- sadakat. görüyorum aranızda flörtleştiği erkeği kıskandırmaya çalışanlar var, çok tehlikeli yollar çok (bkz: swh). bir sabah ansızın uçar gider.

bunlar dışında kadın erkek fark etmez kafalar uyuştuktan sonra ve canlı bir seks hayatı varsa sadece evde oturup dünyanın en mutlu insanları olabilirsiniz.
  • en sevdiği rengin sarı olması. bundan sonra böyle, detaya girdikçe b*ka sarıyor.
  • 23-35 yaş arası minimum iki yıllık ilişki deneyimi olan ms ofis programlarına hakim tercihen üniversite mezunu olması.
  • enstrüman çalması
  • (a)çık (m)ert güvenilir
  • dürüstlük ve sadakat
  • çok ekstrem şeyler saymamışlar şaşırdım valla.
    bizlere sorsanız neler neler yazarız kim bilir.
  • oğlanların sevgili olmak istediği kızda aradıkları olmasın o?

bütün oğlanlar aynı kızla sevgili olmak istiyorlarsa sıkıntı daha büyük.

sanırım en doğrusu "erkeklerin sevgili olmak istedikleri kadınlarda aradıkları" olacak.

dil önemli. diliniz dönmüyorsa boş verin, aramayın sevgili mevgili. ne yapsın sizi...
  • burası da kız bulma başlığına dönecek anlaşıldı. zaten başlık bismark'ın ekspansiyonist politikaları bile olsa mevzu hatun düşürmeye gelecek, ekşi'nin fıtratı bu. neyse.

tatlı dil hocam. bakınca bana yüzü gülsün. bunlar yoksa kalan her şey çöp.

hayırlı forumlar.
  • onu kaybetme ihtimalini ara sıra da olsa hissettirmesi.
1616 entry daha
hesabın var mı? giriş yap