• ateş, güneş ve ada kitabı destek yayınları tarafından fırından yeni çıkarılmış şair. henüz ankara'da bulamıyoruz. http://www.idefix.com/…asp?sid=uzki6inbeg6gy854c87n

ukteci: medine dilencisi
  • "unutmak özgürlüktür.... işte kadınların özgür olamamalarının birinci nedeni de budur... asla unutmazlar..."

hemfikir olduğuma dair naçizane şeyim;
    (bkz: #29492789)
    ama ne olursa olsun, erkeğe yapacakları çok çok biraz kapristir. en çok kendini kanatır kadın.
  • önce twitter'dan takip isteği göndermiş, kabul edip kendisini takip ettikten sonra da şu mesajı göndermiş kişi.
    merhabalar 'ateş' 'agafya' ve 'on sekiz saat' kitaplarımı duymuş muydunuz?

ne bileyim bir yazarın kendini ve kitaplarını tanıtması için doğru bir yöntem mi bu? ben yadırgadım şahsen.
  • hakkında yazılanlara bakacak olursak, geçmişi de pek parlak değil. twitter üzerinden “merhaba, kitaplarımı okudunuz mu?” diye sorması, yazdığı eserin intihal çıkması, en son taciz olayları falan, büyük sıçmış bir insan an itibariyle.

hakkındaki iddialar doğru ise, adalet karşısında hak ettiği cezayı alıp, hapishanede uzun bir süre geçirmesini temenni ediyorum. hayata bir de oradan bak bakalım, vizyonun açılır ertürk.
  • erotik metin yazarı.
  • taciz olaylarıyla falan ilgili bir yorum yapmak için erken, inşallah yalandır, doğruysa da cezasını çeker zaten.

yayıncılığa ilişkin bir mesleğim olduğundan merak edip facebook profiline baktım, birçok kitap yazmış bir yazar bu abimiz. kelimelerle oynaması, cümlelere takla attırması falan gerekiyor. fakat aşağıda paylaşımlarından alıntılar var.

göreceğiniz gibi kendisi bir yazar ve genel yayın yönetmeni oalrak temel imla bilgisinden yoksun bir insan. durumu içler acısı. kitaplarını okuyanlara sabır diliyorum.

"agafya romanım beş yıllık bir tarih çalışmasının arkasından, içinde döneme ait en derli toplu bilgilerinde olduğu bir uzun romandır."

"ateş kitabıma d&r web, kitapyurdu, okuoku, hepsiburada internet sitelerinden edinebilirisniz."

"sizce bu video nasıl olmuş? güzel bulduysanız sizde paylaşır mısınız?"
  • hakkında iddia edilen olaylara nasıl bir tepki vereceğini merak ettiğim erotik kitap yazarı.
  • agafya romanı, beyaz rusları en iyi anlatan kitap olabilir. tarihi olayları ele alışı ve o dönemi yaşamışcasına anlatması okuru derinden etkiliyor.
    tanım yazardır.
  • yillarca kitap,edebiyat sektorunde bunlara dair hicbir fikri olmadan calisip bir anda yazar olan adam. sacma sapan cumleler, aforizmalar.. uzuluyorum
hesabın var mı? giriş yap