• türk havayolları piyasada işlem gören, halka açık bir şirket olarak isterse yahudi pilotları bile işe alabilir. paranın milliyeti, dini yoktur.
  • hiç bir anlam anlam ifade etmeyen bir haberdir. ee yani yunan pilotlar thy uçağı diye içinde siviller bulunan yolcu uçağını mı düşürecek ne yapacak ? türk pilotlar da fetöcüymüs zaten çok bir farkı yok.
  • (bkz: yıllar önce ege denizinde pilotlarimizi şehit eden bunlar değil miydi)

tam provokatör amk.
  • kardesim yuz manyaktan biri thy ucagini savas aninda bi gemimize daldirsa olacak olanlari dusunebiliyormusunuz biz milliyetciyizde onlar degilmi bu adamlar can dusmanimiz yaa hic mi ulusal onur yok
  • oyle bir anlatmis ki sevgili suser, zannedersin emekli yunan pilot subaylar tsk'da işe başlamış
  • başka pilot mu yok dedirten hadise
  • o pilotlarla bir dna testi yaptıralım eğer akraba çıkmazsan onlarla ben birşey bilmiyorum.

yunanistan ile türkiye arasında olan bu gerginlik kime yarıyor bir düşün büyük resmi bir gör kardeşim. bu ermenistan, yunanistan ile neden aramız kötü hala ? hiç düşünmeden düşmanlık olmaz. yunanistan türkiye'den ne istiyor ? paylaşamadığımız ne var bu adamlarla ? işgal mi edecekler sanki türkiye'yi ?

abd bize ve onlara silah satmak için bu gerginliği canlı tutuyor. orada bir grup sığır ile burada bir grup sığır bu işe çanak tutuyor. salaksınız. daha çok biner biner gezerler bize.

200 f16 onlara 200 bize gemiler, mühimmatlar. oh.
  • tam tersi bir durum olsaydı ne olurdu hiç düşündünüz mü? yunan hava yolu şirketinde 50 tane türk f16 pilotu ile başladı. ben size söyleyeyim yunanistan ayağa kalkar. yürüyüşler, protestolar vs. hani lan paranın milliyeti yoktu.
  • kapitalizm bu nedenle güzel bir şeydir. sınırları ve düşmanlıkları ortadan kaldırır. hükümetimiz azıcık mantıklı olsa ekonomik krizdeki yunanistan'la daha sıkı dostluklar kurar, oraya yatırım yapar, kaleyi içten fethederdi.

yunanistan'da popüler başka bir akıllı adam için (bkz: acun ılıcalı)
hesabın var mı? giriş yap