şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türk havayolları piyasada işlem gören, halka açık bir şirket olarak isterse yahudi pilotları bile işe alabilir. paranın milliyeti, dini yoktur.
 • hiç bir anlam anlam ifade etmeyen bir haberdir. ee yani yunan pilotlar thy uçağı diye içinde siviller bulunan yolcu uçağını mı düşürecek ne yapacak ? türk pilotlar da fetöcüymüs zaten çok bir farkı yok.
 • (bkz: yıllar önce ege denizinde pilotlarimizi şehit eden bunlar değil miydi)

  tam provokatör amk.
 • oyle bir anlatmis ki sevgili suser, zannedersin emekli yunan pilot subaylar tsk'da işe başlamış
 • geri kalmış, özellikle son 20 yılda cehalete saplanmış ülke vatandaşının cahilce feryadıdır.
  milli de milli. yıl olmuş 2018 hala milli de milli.

  lan nesi milli thy nin? uçakları mı? kullandığı hava alanlarındaki takip, yaklaşma vs sistemleri mi? pisti aydınlatan ampulleri mi?

  ne millisi amk? halka ve yatırımcıya açık ayrıca star alliance üyesi şirkette senin bağcılarda nargile cafeden çıkmayan çomarlarını mı çalıştıracaklardı?

  yakında türk hava kuvvetlerinde savaşacak pilotları da yurt dışından getirteceksin haberin yok.. askeri liseler gitti, gata gitti. abdülhamit han hastanesinde tahlil, tedavi yaptırıp sindirim sistemini güçlendirirsen belki hazmedebilirsin bu konuları...
 • --- spoiler ---

  yıllar önce ege denizinde pilotlarimizi şehit eden bunlar değil miydi ?
  --- spoiler ---

  şehit olmayan pilotlarımız da içeride. kardak'a bayrak dikenler de bir ara içerideydi.

  bildiğim kadarıyla pilot maaşları global olarak aynı gibi. yani pilotlar abd'de eh işte kazanırken aynı parayı alan türk pilotlar türkiye kral gibiler. yunan pilotlar belki biraz daha ucuza çalışmayı kabul etmişlerdir. çok da umrumda değil.
 • o pilotlarla bir dna testi yaptıralım eğer akraba çıkmazsan onlarla ben birşey bilmiyorum.

  yunanistan ile türkiye arasında olan bu gerginlik kime yarıyor bir düşün büyük resmi bir gör kardeşim. bu ermenistan, yunanistan ile neden aramız kötü hala ? hiç düşünmeden düşmanlık olmaz. yunanistan türkiye'den ne istiyor ? paylaşamadığımız ne var bu adamlarla ? işgal mi edecekler sanki türkiye'yi ?

  abd bize ve onlara silah satmak için bu gerginliği canlı tutuyor. orada bir grup sığır ile burada bir grup sığır bu işe çanak tutuyor. salaksınız. daha çok biner biner gezerler bize.

  200 f16 onlara 200 bize gemiler, mühimmatlar. oh.
 • kapitalizm bu nedenle güzel bir şeydir. sınırları ve düşmanlıkları ortadan kaldırır. hükümetimiz azıcık mantıklı olsa ekonomik krizdeki yunanistan'la daha sıkı dostluklar kurar, oraya yatırım yapar, kaleyi içten fethederdi.

  yunanistan'da popüler başka bir akıllı adam için (bkz: acun ılıcalı)