şükela:  tümü | bugün
  • bazıları hemen atılan bazıları da hâlâ saklanan eşyalardır. ben hep attım hiç tutmadım. sadece üzüldüğüm tek bir şey var.
    eski sevgilimle kendimize bi logo yapmıştık s ve r harflerinin birleşiminden. ortasında bir kalp oluşuyodu birleştirince. sonra gümüşçüde aynı logoyu kolye yaptırmıştık. ayrılınca atmaya kıyamadım evde duruyodu. ablam gerizekalısı sağolsun önce koparmış sonra da çöpe atmış. mal aw.
  • yeni sevgililere verilmek şeklinde gelişen akıbet.
  • işe yarar olanları çevremdekilere dağıttım.

diğerleri için (bkz: ümraniye çöplüğü)
  • (bkz: çöp)
  • evde bir cantaya tikmisim ve unutmusum.

daha sonraki sevgilim, su anki esim, ben seyahetteyken bulmus. hic bir sey yazmadi, soylemedi. eve geldigimde beni gayet normal karsiladi. sonra buzdolabinin uzerindeki resimlerin degistigini, evin cesitli yerlerine bu esyalarin yerlestirildigini farkettim.

belki kizdi, belki agirina gitti, belki umursamadi sadece saka yapmak istedi, hic sormadim,soramadim. sessizce topladim hepsini ama bana su an neden onunla oldugumu ve bu hediyelerin de anlamini yitirdigini sessizce anlatmis oldu bana.
  • direkt çöpe.
  • alayı çöpte olması gerektiği yerde. bu kadar romantik olmayın lan
  • eski sevgilimin tişörtünü yurda giderken evde unutmuştum ve annem onu kendine pijama yapmıştı......
  • kesinlikle geri alınması gerekiyor sakın gurur yapıp son buluşmaya getirdiğinde yok sende kalsın almam geri falan demeyin. sonra yeni sevgilisiyle çektiği fotoğraflarda sizin ona aldığınız saati ve kolyeyi taktığını görünce göt gibi kalırsınız, isteseniz de artık geri vermez. ben yandım siz yanmayın a dostlar..
  • tabii ki çöp!