• 2015 sezonu boyunca scuderia ferrari'nin test ve yedek pilotluğunu yapacağı an itibariyle duyurulmuş gringo. ispanyol gazeteci pablo elilzalde diyor ki "esteban, 1969 senesindeki pedro rodriguez'den sonra kadroda yer almış ilk meksikalı"...

-----------------------------------

kasım ayının sonlarında ben polatlı'nın ortasında acemi eğitimi alırken gutierrez'in uzun süredir kadrosunda bulunduğu sauber, diplerde geçen 2014 sezonu ardından meksikalı'nın yanında tecrübeli pilot adrian sutil'i öpmüş ve yerlerine marcus ericsson - felipe nasr ikilisini getirmişti.
  • önümüzdeki sezon haas f1 team adına yarışması beklenen meksikalı pilot.
  • yeteneksizin teki olmasına rağmen sürekli büyük takımlarda test pilotluğu yapma fırsatı yakalayabilen meksikalı pilot. 2015'de ferrari test pilotuydu, bu sayede 2016'da haas ile yarışmış fakat tek bir puan alamadan kovulmuştu. şimdi de mercedes'in test pilotu oldu. ne buluyorlar şu adamda hiç anlamıyorum.
  • feedback'te en iyisi midir nedir dedirten büyük takım test pilotu. guenther steiner'a attığı triple aklımda kalan, haas ve öncesinde sadece isminden dolayı sevdiğim, ferrari'ye gelir gelmez (belki de haas'a gittiğinde) kaşlarının ortasını alan (sonunda) meksikalı pilot. not: benimkinde de biraz vardı. aldırıp insana dönüşmüştüm. kaşınızın ortasında kıl, tüy varsa, hele ki tek kaşlı iseniz epilasyona gidin arkadaşlar. utanmayın.
hesabın var mı? giriş yap