• bkz

onca insan hayatını karartan fethullahçılar şu an yunanistan'da fare gibi yaşıyor. buna acımamız gerekiyor herhalde.
  • ülkeyi terazi olarak düşünürsek, bu tür insanların defolup gitmeleri bizim gibi laik ve atatürkçü insanların ağırlığını bir nebze de olsa artırıyor.
    zamanında binlerce insanın hayatını kararttılar, hapislere attılar. ekmeklerinden, şereflerinden ve canlarından ettiler. fişlediler, hedef gösterdiler.
    zerre acımıyorum bunlara. siktirsin gitsinler!
  • beyin göçü demişler, beyin göçünü hanımın göçü de takip etmiş. saçma bir başlıkla yayınlanmış videodur. evet.
  • benim badem bıyıklı kardeşlerim dara düşmüşler... amk. yıllardır sade vatandaş iş bulamaz, üç kuruşa tamah ederken siz en kral pozisyonlarda parsayi toplayip aslanlar gibi yaşarken iyiydi di mi? sırf sizden degil diye milleti ötekileştirip, toplumu karpuz gibi ikiye böldünüz. oysa dedik. devran döner dedik... döndü. yine dönecek. hep dönecek...
  • öss sorularını çal öğretmen ol, kpss’yi çal devlete atan, devlete baş kaldır, ardından başarısız ol sonra khk ile atılınca sivil ölüme terk edildim de. 2 avukatı tutuklanmış acaba tutuklanan 2 avukat seni savunduğu için mi tutuklanmış yoksa onlar da senin gibi fetöcü olduğundan mı? kaç kişinin hayatını kararttınız? kaç kişinin hayatını çaldınız? devleti yıkmak istediniz ve bunu yıllarca planladınız. şimdilerde ise hak ettiğiniz cezanın çeyreğini bile çekmiyorsunuz. ebelerle evde doğum yapmış kadın ergenekon’dan kumpas kurduğunuz adamlar içeride kanserle tedavisiz baş etmeye çalışırken neredeydiniz? yazık günah, hem kendinizi, hem başkalarını, hem şu devleti yaktınız. ve görünen o ki avrupa’da keyfiniz de yerinde. yazıklar olsun. önce size, sonra teröristlere arka çıkan avrupa’ya.
  • kârdan zarar etmiş yaratıkları içeren bir video. acıyanın da affedenin de merhamet duyanın da. ta
  • büyükleri nerede acaba? kelleler hala yerinde mi? sistem hala tıkır tıkır işliyor mu? çok merak ediyorum aqduğumun fetöcüleri, hepiniz oradaydınıx acaba hala oradamısınız? düşünce ve konuşma özgürlüğünün gözünü seveyim.
  • (bkz: yansın ibneler su veren itfaiyenin hortumunu sikeyim)
  • başkalarının acılarından beslendiler. başkalarının emeklerini çaldılar, kul hakkına girip liyakatı bitirdiler. karma böyle birşey. kendi vatanına hainlik yapan avrupaya neler yapmaz. tencere kapak.
hesabın var mı? giriş yap