4847 entry daha

kafası karışık olmayan beyler yazabilir.
  • 33, düz erkek avukat, kadıköy.

aranan, düz kadın kişisi.
  • olur da buradan tanışıp evlenme aşamasına gelebilen olursa düğününe beni çağırsın.
    sarhoş enişte kontenjanından katılabilirim düğüne.
    sote masada, masa altından demlenirim.
    kravatı kafama, ceketi belime bağlar sahnenin tozunu attırırım.
    salonu bulamayan misafirleri canhıraş koşar adımlarla karşılar, salona kadar eşlik ederim.
    geline 20 gram bilezik, damada da 500 euro takarım. kulağına da "kızımıza iyi bak enişte, eğeğe!" cıvıklığını yaparım.
    sonra da inceden uzarım.
    nolur beni de çağırın lan.

kilo: 80

boy: 186

iş durumu: kendi işim.

eğitim: lisans.

mal mülk durumu: izmir'de 3 daire, 4 işyeri. araç bayiden bekleniyor. 2024 model fiat egea 1.6 multijet urban plus.

-

taliplerimi bekliyorum.

not: gayrimenkuller aileden kaldı.
  • sigara kullanmayan, çocuk istemeyen, dindar olmayan, hollanda'ya taşınmayı düşünen bir kadınla tanışmak istediğim veritabanıdır. 36, sadece istanbul
  • mekan istanbul, yaş 35 (eylül'de 36 olacağım), maddiyat ile ilgili bir sıkıntım yok evlenirsek evi çeviririm bir de hatun kişisi çalışır ise orta gelirli bir aile oluruz. ailemden ev var şu anda . özelliklerim gezmeyi severim, eğlence hoştur, birliktelik daha hoştur :) tutarsız arkadaşlar lütfen yazmayalım emin değilsek hiç rahatsız etmeyelim.
  • şimdi açıkçası bundan birkaç yıl önce bana sorulsaydı evlenir misin diye koşarak kaçardım. ama devir değişiyor, algılarımız da değişiyor. bu başlığa neden yazdığımı düşününce ben de şaşırıyorum:) evlilik dediğimiz kavrama tamamen uzak bakardım, soğuk bir yaklaşımım olurdu. tabii önemi olan evlilik diye adlandırmaktan ziyade birbirlerine tahammül edebilecek seviyede bir ilişkiyi götürebilme meselesidir. neyse efendim konuya girelim;

şunun farkına vardım. bir süredir berbat bir dönem geçiriyorum ve hayatımda insan kalmamış, iş, spor ve ev arası bir üçgene dönmüşüm, bu döngüyü kırmak, yeni insanları tanımak gerekir.

efendim 2018'de muğla'nın şirin bir ilçesine yerleşmiş, kendi evinde, halinde yaşayan bir adamım. turizm sektöründe bir tesiste yönetici konumunda çalışıyorum. bunun dışında fazlasıyla okuyan, spor yapan, dil öğrenen, kendisini geliştirmeye adamış bir bünyeyim. 35 yaşında, 195 boyunda, 110 kg bir adamım. sakin yapılı, kolay sinirlenmeyen, evcimen, dinlemeye ve anlamaya özen gösteren birisiyim. bu bağlamda istediğim şey de biraz olsun paylaşabilmek, anlamak, anlaşabilmek, dinlemek, bir kitap, fikir hakkında konuşabilmek ve her şeyden öte arkadaş olmak. arkadaşlıktan başlar bütün temel. neyse efendim tanımak isteyen varsa buyursun. yeşillendirebilirsiniz.
  • kocaeli den yarışmaya katılıyorum.
    jazz,blues,klasik,rock müzik severim.film kültürüm ortalamadır,yeni çıkan filmleri takip ederim.kitap okumayı severim,okunmayı bekleyen 100 civarı kitabım var.okuyup özet geçecek biri lazım yoksa evleneceğimden değil,arada bir de ayaklarım yıkansa fena olmaz
  • 34, erkek, asistan, konyaa
hesabın var mı? giriş yap