şükela:  tümü | bugün
1279 entry daha
  • düğün arabasının önüne yatarak veritabanına küçük bir süs şenliği olarak katılabilirim.
  • 25-35 yaşlarında hayatta her şeyden şikayet etmeyen, istanbul'da yaşamak istemeyen hanımlar yazabilir.
  • ben: erkek
    aranan: erkek
    aranan yaş: 18 - 99 arası.
    aranan boy: 0 - 1000 arası.
    aranan kilo: 0 - 1000 arası.

aklıma gelmişken, yasal olarak evlenebileceğimiz bir yerden pasaportunun olması mecburi. vallahi ülkeden kaçmak için değil.
  • talip arayanlara bol şans dilediğim başlık. dalga geçenlere tek lafım var demek ki böyle bir platforma ihtiyaç olabilir. saygı . . .
  • iskandinav ülkelerinde yaşayan bir hatunla evlenir giderim.
  • sosyal kapasitesi ve özgüveni yetersiz bamya takımının ve evde kalmış çirkin ekşisözlük kadınlarının sürekli gündemde tuttuğu ve ciddi ciddi takip ettiği başlık.

gerçekten mal mısınız evladım? bu kadar mı çaresiz ve çıkmazdasınız? bir de ciddi ciddi meslek, fiziksel özellik vs yazmışlar.

neyse gelelim konumuza. bende roadrailer köpeğime şuan için eş adayı arıyorum. köpeğim 4 yaşında, oldukça eğitimli ve ağzı da iyi laf yapar. tercihen en sadık ırklardan olan golden yada bulldog cinsiyle çiftleştirmek istiyorum. müracaat için yeşillendirin.
  • evlenirseniz haber verin de düğününüze çerez yiyip oynamaya geleyim.
  • neden olmasın dediğim:)
    erkek yaş 33
    180/73
    sarışın renkli gözlü
    kamu personeli
    akdeniz bölgesinde

aklı başında olsa
    sarışın veya açık tenli olsa
    ciddiyet sahibi ve ne istediğini bilse
    güzellik verse yormasa
    çok güzel olmaz mı:)
    not: önümüzdeki yıllarda egede yerleşecegim bunu göz önünde bulundurmak gerekir.
  • 36, erkek, 183-90, öğretmen, izmir, muhafazakar.
  • enişten duygularınla mutluluklar dilerim
7 entry daha