• kendisiyle bu mecradan muhabbet etmişliğimiz vardır. takip de etmiştim bir müddet. gitmeden önce yazdığı son entryleri pek onun ağzından değil gibi. sanırım bir miktar mental huzuru kovalamalı.

tanım: giderken geçtiği köyleri de yakan çılgın emekli yazar. yolun açık olsun ezginin annesi. popstar sonu
  • bilinçli olarak yazarlığının bitişini istemiş ve muradına ermiş badim. filmlerdeki gibi; ölümcül hastalığa yakalanan karakterin kendine kiralık katil tutması gibi bir ayrılık olmuş. buradaki varlığını sevdiğim bir yazardı. belki kendi yazarlık profilinden sıkıldı belki de kızının adını özgürleştirmek ve sahibine bireylik yolunda teslim etmenin vicdani rahatlığı için tercih etti. buradaki yazarlık serüveninden ne kadar memnunsam ayrılık kararına da aynı biçimde saygı duyuyorum.

yine buralara yolu düşerse bir mesajı yeter. sevgiyle kalmasını dilerim.
  • entrylerini gizleyip kayıplara karışmak yerine uçmayı tercih eden değişik yazar. çok da umrumuzdaymış gibi dramatik entryler girmesi de dikkat çeken ayrıntılardan biridir. iyi uçuşlar diliyorum kendisine.

edit: girdiği bir entry'den anladığım kadarıyla hesabını kapatmayı bilmiyormuş. gerçekten yazık olmuş.
  • ezginin nicki de x'in kiziyim seklindeyse guzel dusunulmustur.
  • özel ve güzel insanlar elbette
    “iyi ki doğmuştur”.
  • tam entrylerini okumak için sözlüğe girmişken, dolunaylı bu gecede bile gökte kendini belli edebilen ve yönümüzü bulmamıza yardım eden yıldızın, etrafına saçtığı ışığı küçümseyip kayması misali kayıp giden ancak dünyamda yıldızlar kadar çok olmayan insan. çok fazla ışıksız bırakmaması dileğiyle.

aşuremi gönder olur mu ablacığım?
  • an itibariyle ssg başlığına çılgın random atan çılgın karmalı suser.

sourlines iyi uçuşlar diler!
  • çaylaklığımdan çıktığım ilkgün, masalınbabasıyım diye başlık açmazsam bende ne olayım !
  • iyi ki doğmuş yazar.
hesabın var mı? giriş yap