• o burun olmamış

zaten seni görünce aklıma özcan geliyor makyaj da olsa olmaz yane
  • estetik, kişiye estetiklik kazandırdığı sürece güzel olan bir şeydir ama gözler de mi estetik be hocam? neyse evli bir kadına daha fazla güzelleme yapmak hoş olmaz :)
  • korkunçlu fotoğraf diye geldim vaaov dedim çıktım.
  • koprucuk kemiklerini belli edicem diye ne kasmis dedigim fotograf.
    surat kismina filtre yapmis baya baya.
  • makyajsız filtresiz hali bile çok güzel olan kadına ait fotoğraf. hemen çamur atmayın bir çok kadından kat kat güzel kendisi.
  • kendisi pek sevdiğim bir oyuncu değildir ancak sürekli medya tarafından hakkının yendiğini düşünüyorum. kendisini yaprak dökümü’nden biliyorum, ilk bölümlerinde gerçekten çok güzeldi. estetik yoktu, kusursuz bir burnu yoktu ama çok doğal ve duru bir güzelliği vardı. sonra saçını falan kabartmaya başladı biraz da gözümüz alıştı ve “oha çok güzel kız” demeyi bıraktık. hala yüz hatları aynı, ağzı ve burnu aynı. yüzünde kaşlarından başka değişiklik yok. ufak tefek botoks yaptırdıysa bilemem. 10 yıldan fazla oldu, makyaj trendleri değişti, o zamanın makyajları kadınları olduğundan büyük gösteriyormuş, şimdikiler daha fresh. kontürle yanakları belirginleştirip burnu inceltebiliyorsun. o zamanlar yokmuş böyle şeyler. bu sıralar moda oldu, insanların ergenlikte çekilmiş en çirkin fotoğrafını bulup “ooooo estetik güzeliiiii” diye ego tatmin ediyorlar. ergenlik döneminde burun şişer, yüz şiştir, cilt pürüzlenir ve bu çirkinlik aşağı yukarı 20 yaşına kadar devam eder. kaldı ki poz vermeyi bile bilmediğimiz yıllar. abuk subuk bakışlarla güzel çıkacağımızı sandığımız yıllar. hangimiz ergenlik dönemini hayatımızın en güzel göründüğümüz dönemi olarak geçirdik ki?
  • estetikli güzelliktir.doğal değildir.
  • açılın plastik cerrahım. rinoplasti, botilinum toksin enjeksiyonu (botox), orta yüz ve dudak hyaluronik asit dolgu. "no dr" dediğine göre tüm bunları merdiven altında kuaföre yaptırdı sanırım.
  • ust dudaginda dolgu var 1, kaslara mudahale edilmis iki, goz alti dolgusu mevcut 3, burun coktandir rutuslu ve elmacik kemiklerinde operasyon var 4. ameliyatlarini almanya'da yaptirinca milleti kekleyebilecegini dusunuyor zaar. ha guzel mi? asla benim tarzim bir kadin olmamakla beraber cirkin diyen carpilir. fakat ne yaparsa yapsin o varoslugu ve alamanciligi ustunden atamadi, atamiyor ve atamayacak. bogazici'ne de alamanciligi sayesinde girmisti zaten. karizma yok, cekicilik yok, zeka piriltisi yok. otur sifir!
hesabın var mı? giriş yap