• açılın plastik cerrahım. rinoplasti, botilinum toksin enjeksiyonu (botox), orta yüz ve dudak hyaluronik asit dolgu. "no dr" dediğine göre tüm bunları merdiven altında kuaföre yaptırdı sanırım.
  • ust dudaginda dolgu var 1, kaslara mudahale edilmis iki, goz alti dolgusu mevcut 3, burun coktandir rutuslu ve elmacik kemiklerinde operasyon var 4. ameliyatlarini almanya'da yaptirinca milleti kekleyebilecegini dusunuyor zaar. ha guzel mi? asla benim tarzim bir kadin olmamakla beraber cirkin diyen carpilir. fakat ne yaparsa yapsin o varoslugu ve alamanciligi ustunden atamadi, atamiyor ve atamayacak. bogazici'ne de alamanciligi sayesinde girmisti zaten. karizma yok, cekicilik yok, zeka piriltisi yok. otur sifir!
  • bişektomi (herkesin soyledigi yuzunun incelme nedeni), alın-goz kenarı botoxu , elmacık hyaluronikasit dolgu, dudak konturu, eyeliner kontür(yakından gozunun ustune bakın), kaş kontürü,burun kanadı rinoplasti ve burun ustu kemer duzeltme dolgusu ( yaptirmamis gibi gozuksun diye ustu dolguyla duzeltiyor), goz rengini 2 ton acan acıcı lens, gozkapagını plexr ile alma, keratin saç kaynak (onlerin azlıgından alnından anlayabilirsiniz)

not: erkegim
  • o burun olmamış

zaten seni görünce aklıma özcan geliyor makyaj da olsa olmaz yane
  • koprucuk kemiklerini belli edicem diye ne kasmis dedigim fotograf.
    surat kismina filtre yapmis baya baya.
  • estetikli güzelliktir.doğal değildir.
  • korkunçlu fotoğraf diye geldim vaaov dedim çıktım.
  • denk geldigim fotograf. makyajsız olmadığı gibi burak da yorum yazmış hemen "iste bu!" diye agskvsks. bunlar hep boyle birilerine bir seyleri kanitlama derdinde saçma sapan bir çift miydi yoksa sonradan mi oldular takip etmedigim icin bilemiyorum ama şu kadari bile cok itici geldi.
  • makyajsız olmayan fotoğraf.
    kaşlarına kaş farı sürmüş, gözkapağına kahverengi kalem çekmiş, dudağına kalıcı makyaj yaptırmış ( iğne izi belli) bir genç kadın görüyorum. ayrıca o omuzlara geniş diyene rabbim perspektif nasib eylesin. burun estetiğini bilemem onu uzmanı cevaplasın.
    kadın güzel mi? güzel.
    makyajsız mı? değil.
  • bu ülkenin tek “doğal güzel” kadını vahide perçindir.
    kendisinden hazetmesem de ikinci olarak estetiksiz hülya avşar diyebilirim.
    ah bir de çok güzeller güzeli estetiksiz ayşe hatun önal ve kemerli burnuyla güzide duran

fahriye evcen ise güzeldir ama estetik ve makyajla.
    ha bu estetikli güzeller kulvarında
    da önlerde değildir çünkü deniz akkaya varken esamesi okunamaz.
    hatta karı-koca olarak o kadar “çizilmiş” gibi duruyorlar ki bir neslihan atagülgöz altı torbası doğallığı, sempatikliği bile yok. robot sophia gibiler. android gibi.
hesabın var mı? giriş yap