• (bkz: ankaragücü taraftarı)
    bazen futboldan nefret ettiriyorlar.
  • sanılanın aksine küfürbaz olmayanları yani gayet efendi olanları da vardır. haklarını yemeyelim. bir de benim için fanatik kız tanımı takımında yakışıklı bi futbolcu var diye takım tutan değil takımın 11 ini ezbere sayacak olan kızdır.
  • sanılanın aksine her cümlesinde küfür etmeyen, maça gidip bundan keyif alan, futbolun heyecanını seven, ve futboldan anlayan, ofsayt nedir gerçekten bilen, takımı hangi maçı yenerse ne olur kim şampiyon olur hesaplarını yapmak için bir erkeğin anlatımına ihtiyaç duymayan, televizyonda her gördüğü futbol maçında durup izlemese de bir erkek kadar spor gazetesi takip eden versiyonu az da olsa bulunduğundan, yanından kaçmayan arkadaşlara da sahip olabilen kızdır.
  • iticidir
  • efesli olsun; evi arabayı üstüne yapayım.

not: ev, araba yok ama umut işte.

edit: şaka lan fanatizm iyi değil, insanı aptallaştırıyor. yani fanatik insanlar aptaldır demiyorum, fanatizm insanı aptallaştırıyor diyorum. böyle karşındakini sırf karşında diye anlayamamaya falan başlıyorsun, hiç suçu kendi takımında aramıyorsun. hoş değil fanatizm.
  • taraftarı olduğu takımın taraftarından başka taraftara vermez.
    ama fanatik erkekler bu konuda pek seçici değildir. genelde taraftarı olduğu takımın taraftarından başka taraftarla birlikte olmak için can atarlar. sırf, bir bilmem neliye çakıyorum demek için.
  • evde kalmış olanları daha bir fanatik oluyorlar. fenerbahçe' nin şampiyonluğundan sonra facebookta benim ki 18 santim senin ki kaç santim diye abuk paylaşım yapan abla ve teyzeleri gördükten sonra artık konuşucak laf kalmıyor.
  • antipatik kızdır.
  • o gün tuttuğu takımın maçı varsa; ilk tanışmaya çantasında formayla gelir çünkü formasız maç seyredemezdir.

ilk meraba merabadan sonra elini çantasına götürdüğünde "eyvah sigara çıkaracak galiba" diye endişe ettirir ama rakip takımın formasını çıkarınca, keşke sigara çıkarsaydı diye düşündürendir.
hesabın var mı? giriş yap