• ekrem imamoğlu hakkında attığı tweetlerle kendini rezil eden şahıs.

imamoğlu'nun bugün alparslan türkeş'i anmasından dolayı; "milyonlarca chp'linin sevdiği saydığı deniz gezmiş'i anar mı sence 6 mayıs' ta? :)" tweetini atan ama imamoğlu'nun deniz gezmiş'in doğum gününü kutlamasını bilmemesi ya da gör(e)memesi bu rezilliğe güzel bir örnek.

ülkenin 'aydın' diye geçinen kesimi ölüler üzerinden 'senin ölün, benim ölüm' diye sidik yarışı yapacak kıvama geldiyse vay bizim halimize.

ayrıca; ölüleri yarıştırma olayı hiç hoş olmadığından, bunu yapmayı kendime yakıştıramasam da, fatih beyin görmesi için imamoğlu'nun tahir elçi ve berkin elvan için atmış olduğu tweetleri de buraya bırakayım. elçi, elvan

edit: deniz gezmiş'i andığını öğrendikten sonra da "ikisini birden anmasının bir kıymeti yok" diyor:) gerçekten çok enteresan. "pardon, görmemişim" demek bu kadar zor sanırım. ülkenin sağcısı da solcusu da kindar. bakalım sonumuz ne olacak.
  • stalin'in internet kafe şubesidir. imkanı olsa hepimizi sibirya'ya sürecek , şu an twitter'da engellemekle yetiniyor.
  • "yeni rejimin düzenleyebileceği tek olimpiyat türkçe olimpiyatlarıdır." diyerek aklimizi almis guzel adam.
  • "sosyalist olmayan bir kürdistan'ın inşasına destek vermemek kimseyi şovenist, ırkçı vs. yapmaz ama barzanicilik adamı amerikancı yapar." diye tweet atmis saglam adam.
  • yaptığımız seviyeli bir tartışmadan birkaç gün sonra engellemişti beni. aşağılık kompleksli biridir kendileri. gereksiz muhalif :)
  • kendisinin yıllar önce bahçeli’yi savunduğu bir twiti çıktı. savunma olarak “o zamanlar akp karşısındaydı eheheheheh” gibi bi savunma yapmış. neyse ki twitter tayfa itin götüne sokmuş.

kendisi sabah akşam sağa sola giydiriyor. benim anladığım yönetimleri kötü değil sadece sosyalist olmadıkları için eleştiren bir zat. mesela sabah akşam abd şöyle, suudi arabistan şöyle falan der ama kuzey kore’ye laf ettirmez. venezuela özgürlükler ülkesidir falan filan.

refah seviyesi azıcık yüksek medeni bir ülkede kimsenin siklemeyeceği yazar.
  • türkiye’deki kaçaklarla, avrupa’ya usulünce göç etmiş türkleri bir tutan bir şuursuz.
    eleştirirseniz anında bloklar. ortalama bir siyasal islamcı ile ideolojik olarak hayata farklı noktalardan baksa da, karakter olarak tamamen aynıdır.
  • bu mal beni twitter'dan engellemişti. küfürsüz, kuramsal bir eleştiri getirmiştim; ayrı pozisyonlardaydık sadece. ona bile dayanamamış, özgür düşünceye verdiği değeri göstermişti. ışte bu çapı sınırlı herifin komünistliği de demokratlığı kadardır. bunu ölçüt kabul edip sola, komünistlere değer biçmeyin, zira bundan ne solcu, ne de komünist çıkar! bağlantıları sayesinde bir yere gelebilmiş eksik karakterli biri çıkar çıksa çıksa.
  • twitter'da, gayet saygılı ve mantıklı yorum yazan muhalifleri bile, sırf kendisinden farklı düşünüyor diye engelleyen, sonra da güya "ifade özgürlüğü"nden falan bahseden kişi. kendini bu kadar kasmazsa, birilerine benzemeye çalışmazsa daha iyi olur.
  • türkiye de muhalefetin amiral gemisi orta sınıf değil mi? hükümetin en çok sömürdüğü sınıf orta sınıf değil mi? ama hala orta sınıfı küçümsemeler akp’nin ana oy kaynağı olan işçi sınıfına ise umut bağlamalar devam ediyor. türk solunun bu en alt sınıf takıntısından vazgeçmesi lazım, 20. yy da yaşamıyoruz artık.
hesabın var mı? giriş yap