• 24 kasım 2012 elazığspor galatasaray maçı'nda oyuncu değişikliği hakkı dolan galatasaray'da muslera'nın kırmızı kartla atılması üzerine kaleye geçen felipe melo'nun 0-1 giden maçın 91. dakikasında başardığı doğa üstü olay.

devamında da oyun devam ederken pitbull yürüyüşü yaparak kahkahalar attırdı bana :)
  • ahahhaha.
    yok bu olmadi.

ahhuuahahhahasdasgdsdfadgdg
    bu biraz daha iyi.

adamlar, hadi cizgi meselesini gectik, penaltinin iyi kullanilmadigina falan sarmislar yau. uzun uzun aciklamislar kacirilmis penaltidir diye.
    melo da dunyanin sayili kalecilerindendi zaten, o yuzden cok buyuk bi basari degil yaptigi sey.
    allahtan adam dogrudan disari atmadi, o da olabilirdi yani gayet.

neyse... diyecegim o ki,
    manyak misiniz olum ?
    izleyin iste, gulun eglenin.
    futbolcu kaleye geciyor, penaltiyi celiyor, pitbul sevinci yapiyor falan.
    bu kadarcik. tam eglenmelik, ustunde akademik calisma yapmayi falan gerektirmiyor.

hadi hayirli aksamlar.
  • felipe melo'dan nefret ederim, görünce penaltıda ileri çıktı, kurtardığı penaltının tekrarlanması gerektiği ile ilgili entrileri, dedim hah, klasik melo falan fişman. sonra izledim, adam canavar gibi çıkarmış işte topu, dünyanın geri kalanında kurtarılan penaltılardan hiçbir farkı yok. bu kadar da at gözlüklü olmayın, ender rastlanabilecek olaylardan biri izlediğimiz maçlardan birine denk gelmiş, keyfini çıkarmaya bakacağınıza yok öne çıkmış, yok hakemin götü yememiş.

bi lafım da galatasaraylı arkadaşlara. lan ben şu beşiktaşlı halimle 10 kere izledim zevkle şu videoyu. oturun siz de keyfini çıkarın, burada ergenlere laf yetiştircez diye uğraşacağınıza. sanki adamların fikri değişecek.
  • muslera tarafından düşürülüp penaltı kazandıran serdar'ın maçtan sonra "1 puan şansını yakaladık ama melo abimiz kurtardı napalım" şeklinde yorumladığı olay. ne temiz çocukmuş yahu bu kadar doğal konuşan futbolcu görmedim ben.
  • melo'nun penaltı kurtarmasından çok kural dışı kurtarışına sevindim. çünkü böylece bazılarını iyice kudurtmuştur. ntv spor stüdyolarından gelen ciyaklamalara bakılırsa birilerine fena halde dert olmuş.
  • sonrasındaki pitbull yürüşü ile yaran olaydır
  • pitbul'un ku$ familyasini yine sinirden kudurttugu pozisyondur!
    (bkz: angry birds)

ayrica galatasaray'in bariz penaltisini vermeyen, melo'ya sacma sapan bir sari, yerde sakat yatan muslera'ya haksiz bir kirmizi kart gosteren hakem melo'nun iki adim one cikmasina musade etti diye maci kazandigimizi soyleyen suser guruhunu da gormemizi saglamistir.

hem $ikeci hem yuzsuz olmak insanda boyle bir ruh hali yaratiyor olsa gerek!
  • ağır fenerli abinin 'iki metre ileri çıktı öyle penaltı mı olur' diye sinirden kendini yediği penaltıdır. gerisini siz düşünün.
  • efsanevi olay. kalecimiz gol atar orta sahamiz penalti kurtarir . iyi ki galatasarayliyim dedirtmistir.

edit: "angry birds" kendini belli etmis hemen .
  • melo atıştan önce 2 metre öne çıkmıştır. yan hakem bayrağını asmalı. hahahahaha tutamadım kendimi pardon kanatlılar.

şimdiden efsane olan olay.
hesabın var mı? giriş yap