şükela:  tümü | bugün
 • bir demet tiyatro’da en sevmediğim karekter. hatta tek sevmediğim karekter. hatta öyle ki şimdilerde bölümleri tekrar seyrettiğimde atlarım onun olduğu sahneleri.

  allah affetsin de midem kalkıyor feriştah yengeyi görünce
 • bir demet tiyatro'nun en fantastik karakteri.

  kurduğu fantezileri ile akıllarda kalmıştır.

  --- spoiler ---

  kimse bilmez feriştah neler çekiyor. dışı seni yakar ama içimdeki bronz gerçeği hiç kimse bilemez. allah seni inandırsın, tam 12 yıldır evliyiz ama numanla cinsel hayatımızı küçük bir kağıda yazabilirim, hem de tüm detaylarıyla birlikte. hoş, pek detaya girdiğimiz de yok ya. numan benim eşim olur ama piştideki eşim olsaydı daha heyecan verici bir birliktelik olurdu. hesap et artık! senin anlayacağın gencecik bir beden ve sınırsız bir hayalgücü bu kıymık kıymık odunların arasında kaybolup gidiyor.

  aslında numan’ı seviyorum. ama bir kediyi veya bir balık çeşidini sevdiğim kadar. bir lüfer nasıl bağır bağır bağıramazsa, numan’dan da bazı konularda bir şey beklemek yanlış olur.

  --- spoiler ---
 • edeleleri pazuları guvvatlı mükremin çıtır karakterinin platonik biraz da fantastik aşığıdır. yüzündeki benlere gurban olduğum feriştah yenge senden çok fentezi öğrendik.
  kocası da kereste numan dır.