• market değeri x olan bir oyuncuyu almak istediğinizde yaşına göre 2x-5x hatta 10x fiyatının sizden talep edilmesini anlıyorum ancak konu başka takımların benim oyuncularımı istemesine gelince nedense hep x değerinin altında fiyatlarda ısrar ediliyor ve teklif kabul edilmeyince de oyuncular sızlanmaya başlıyor. bu sorunu yıllardır ısrarla çözmek istememeleri de insanı delirtiyor. demiyoruz ki biz kolay alalım kolay satalım ama biz alırken bize çekilen muamele neyse satarken aynısını yapabilmeliyiz. insanı sinir edebilen futbol menejerlik simülasyon oyunu.

beta editi: beta olmasından ötürü hatalar içermesini anladığım oyun ancak bu yabancı kuralı hatası gerçekten inanılmaz bir hata. beşiktaş sahaya 7 yabancı ile çıkabilirken, ben 5 yabancıyla sahaya çıkabilmek için taklalar atıyorum..

edit 2: maç içinde yerli çıkartıp yabancı sokarak 5ten fazla yabancı oynatılabiliyor.
  • yapacağınız işi sikeyim ya. ulan beta tester ihtiyacınız mı var? dünya kadar gönüllü insan var. bir tanesi de çıkıp demedi mi aga bu türkiye ligi nedir? vizyonunuzu misyonunuzu sikeyim.

oh rahatladım.
  • türkiye ligindeki yabancı sınırı hatası sebebiyle üzen oyundur. ne güzel gegenpress'le geleni geçeni tokatlıyorduk umarım tam sürümü beklemezler düzeltmek için.

edit: yeni bir şey daha farkettim. ilk 11'de en fazla 5 yabancı sınırı sadece yönettiğiniz takımda geçerli galiba. zira beşiktaş karşıma 8 yabancılı kadro ile çıkabildi.
  • "keşke zaman olsa da, final maçına takım elbiseyle çıksam" dediğim oyun.
  • türkiye'de en ucuz 105 tl'ye alınabilen oyundur: alım rehberi

ps: 100 tl'lik fiyat 105 tl'ye güncellenmiş ama hala avantajlı.
  • türkiye ligi sorunu için bugün fix çıkartacaklarını twitter'da yazdılar. ben bira deposu yapmaya başlayayım.
  • türkiye ligi yabancı sınırı problemi ile ilgili problemi halledeceklerini söyledikleri mention

https://eksiup.com/8f5771b01500
  • everton ile kariyerime başladım. herşey iyi güzel. beşiktaş'tan oğuzhan özyakup'u alayım dedim (çünkü 6 m euro bütçe vardı) beşiktaş 30m istedi. bence gayet normal. ama aynı oyunu beşiktaş'ta ben açsam oğuzhan'ı everton istese yarra yerim. 8 milyona gider. gitmese ortalığı ayağa kaldırır.

yok mu ucuz wonderkid? :)
  • antrenman sistemine nasıl alışacağım diye kara kara düşündüğüm oyun. iyi olmuş güzel olmuş daha gerçekçi olmuş ama çözemedim tam olarak.
  • almak istiyorum ama para :(
hesabın var mı? giriş yap