• dokuzuncu nesil yazar. okuyoruz. çok beğeniyor, çok gülüyoruz, ufuk açılıyor.

(bkz: ilk entrin ben olayım dedim)*
  • (bkz: tacir) aka kader ortağım.
  • güzel yazıları, güzel analizleri, güzel anlatım dili olan; spordan, müzikten, edebiyattan, siyasetten çok iyi anlayan yazar.
  • (bkz: zavallı)
  • kurbanlarindan birisi de ben olmak uzere onune gelen bazi yazarlarin nik altina zavalli yazan yazar.
  • donanımlı siyaset bilgisiyle sıradan insanların anlayamayacağı yorumlarda bulunması "zavallıların" kafasını iyice karıştırmış olmalı ki "zavallı değilim ben" çırpınmalarıyla akp'ten girip hdp'den çıkmışlar.

liberal kelimesinin sözlük tanımını dahi yapamayacak insanların hakkında yorum yazmaya kalkması olsa olsa büyük talihsizliktir.
  • sılho'ya yaptığım yorumu beğenmeyip buna mesajla küfür ederek itiraz etmiş sekter,faşist kafa örneğidir.
    kimse götünü yırtmasın siyaset üzerine mavradan başka bir şey de çevirmiyormuş.sadece düşüncelerini bir dolu tezviratla sözüm ona entellektüel(!) üslupta pazarlıyormuş.

senin ben o delüzyonel diyen ağzını sikeyim ya:))tabi sözlükte para ediyor değil mi bu tip apokaliptik zırvalar!
    yok o gramsci yazamıyormuş yok bu cahil yok ulusalcılar bitsin yok terörist ilan etme hovardalığı falan şeklinde ne söyleyeceğini belirlemeye çalışan,faşizan kafayı sikik bir kibirle sentezleyen sinist bir paladinin sarkastik şovuna tanık olduk.fazlası değil...
  • lan olum yapmayın şöyle şeyler:)
    sen ve senin gibi kaç tane nadan zihin varsa alayınızın yapacağını yapmana tabi ki şaşırmadım!
    bana,sırf senin gibi düşünmüyorum diye hakaret eden sen.kalkıp burada yetim edebiyatı yapıp,"gelin ulan hepiniz gelin" lafazanlığı yapan yine sen.
    o bok dolu hodgam kafanı içine soktuğun cüruftan çıkarıp etrafına bak!
    çünkü o septik kelimelerle kurduğun sofistike cümleler ve attığın mesajlar,birbirinden farklı düşünen onca insanın sana sövmesine sebep oldu.yalnız akzombilerin değil!
    mesela ben bir akzombi değilim ve sen yine çuvalladın amk:)
    götünü de yırtsan,sen amorf düşünceleri ile parodi nöbetleri geçiren "sefil" bir malumatfuruşsun!
    se-fil...
    hadi eyvallah!
  • (bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)

türkiye'nin pkk karşısında yürüttüğü haklı siyasetin baş tanıtıcılığını yapan terörist sevici yazar.

not: akpli değilim.
hesabın var mı? giriş yap