61 entry daha
  • heyecanı başka platformlarda yaşayan erkektir. bu kişilerde derin düşünceler ve eğlenceler olabilir.
  • bir eksikle içinde bulunduğum genelleme.

gündelik konuşmamda bağlaç gibi küfrederim :(
  • o kimmiş ayol ?
  • tanım : olmayan erkektir
  • ilk dört maddeden elendim amk
  • ingiltere championship maçlarını canlı izleyecek futbol manyağıydım, manchester city liverpool maçını izlemeyecek kadar soğudum futboldan.

playstation ve pc oyunlarına ilgim gta ve most wanted'tan öteye gitmedi. atari oyunları, milyon dolarlık bütçeyle hazırlanan o oyunlardan daha sıcak gelir hâlâ.

alkolle aram hiç olmadı. dini sebebim de sağlık sebebim de yok. hiç merak etmedim tadını. boşluğu sigarayla doldurdum.

arkadaşlarım arabaya bakıp, "sol kapı değişmiş", "etekaltı boyalı", "şanzumanı sağlam" gibi teşhisler koyabiliyor. ben de hiç anlamam, üstüne de sıkıcı bulurum. yaşadığım şehrin trafiği berbat, yürüyüş yapmayı da seviyorum. hepsinin üstüne hayalini kurduğum araba da çok pahalı belki de ben fakirim.

küfür ise tam bana göre.

bunları yazınca elime ne geçti bilmiyorum.
  • futbol sevmem :)))
  • futbol oynamayı severim ama yıllardır izlemiyorum, playstation bırakalı 10 yıl oldu, araba sadece araç benim için arabamla benden çok ilgilenen, özelliklerini bilen arkadaşlarım var, küfür etmem eden insanı da sevmem. bir tek birada kaybediyorum, favori içkim olmasa da bira severim.
  • "futbol, playstation, bira, araba, küfür" seven erkekten bir farkı olmayan erkektir.

bıkkınlık geldi yeminle. "kalemi böyle çekemeyen kadınım" demesin. "topa böyle vuramayan erkeğim" demesin falan. embesil misiniz oğlum?

edit: noktalama.
  • 3/5 erkek çıktığım anket. top tepici aşığı olmadığım ve ulaşım aracı fetişim bulunmadığı için, sikimin hakkını veremediğimi de öğrendim bu vesileyle.
191 entry daha
hesabın var mı? giriş yap