şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1316 entry daha
 • inşallah yenersiniz de bu konu kapanır. gerçi bu yüzsüzler 21 sene sonra kazanırsa bununla dalga geçmeye çalışırlar. az biraz insan utanır değil mi?

  artık bir taraftar olarak gözümde bir değeri yoktur. siz de önemli değil gibi davransanız sorun kalmayacaktır kanımca.

  not: eski stadının son maçında ve yeni stadının ilk maçında koyan spor
 • büyük bir kıyamet alameti daha gerçekleşmiş demektir. sabahına gökyüzüne bakın, güneş de batıdan doğuyorsa, hasan mezarcı gerçekten haklı demektir.
 • bir fenerbahçeli olarak; şampiyon olamayacağımız bir sezonda* gerçekleşmesini istediğim olay. çünkü bu seri gereksiz abartıldı. 22 yıldır yenilmiyoruz ve çok gereksiz bir yere gidiyor bu seri.

  düşünün 50-60 senelik bir seri yakalamışız. 60 yıl sonra kötü bir sezonumuzda yeniliyoruz. muhtemelen stadı falan yakar bizim deliler.

  keşke geçen sene yenilseydik. bir fenerbahçeli olarak hiç sevmediğim bir seri bu. her 7-8 yıla bir yenilmek lazım ki böyle bir seri çıkmasın ortaya. gereksiz.
 • yine en iyi ihtimalle beraberlik alacagimiz mac olacaktir. ah be baros sevmedi iste top girmek istemedi resmen. maicon'un yine son dakika frikigi olmadi olmuyor. sana ne demeli tolga ayagina sokayim senin. son sozum ali palabıyık icin. hadi mehmet topal'i atamadin ama golden once olan faulu niye calmıyorsun.
 • sen yenisin galiba kedicik.
 • hakem ve var ekibi adil ve tarafsız olursa gayet de olası bir durumdur.

  fenerbahçe nasıl türk telekom arena'da galatasaray'ı yenebilirse, galatasaray da kadıköy'de fenerbahçe'yi pekala yenebilir.

  ben öyle büyü, mabed falan gibi saçmalıklara inanmam.

  kimin kadrosu iyiyse, kim kimden güçlü ise, kim daha iyi oynuyorsa o takım maçı kazanır.

  antalyaspor gelip fenerbahçe'yi yenebiliyorsa, galatasaray neden yenemesin normal şartlarda?

  herkes, herkesi, her yerde yenebilir.

  yeterki futbol dışı faktörler devreye girmesin.
 • bu sene o sene olabilir yüksek ihtimalle... geçen yıl elimizden kurtuldular hakem sayesinde bakalım bu yıl neler olacak...
 • geçen sezonki maç net hakeme yazdı. fark yiyecekleri maçı hakem sayesinde berabere bitirdiler.

  bu sene de berabere bitecek maçı hakem hatalarıyla biz kazanırız adalet yerini bulur.

  not: ışıkları söndürtenspor
 • kazanmaya gerek yok şampiyon olalım yeterli. şikeciler sonsuza kadar övünebilir bu maçla
 • sonsuza kadar sürmesi gereken ve yavşakları çıldırtmaya devam etmesi gereken seri. züğürt tesellisine bak. fener serisini korumaya devam edecekmiş, bunlar da şampiyon olmaya devam edecekmiş. ulan ezeli rakibini yenemeyen takım mı olur? son yıllarda kendi sahanızda bile bizden az kazanır haldesiniz bu utanç verici olmalı. şampiyonluk sayın da hala bizden az, nasıl hala bu kadar bomboş içerikle konuşabiliyorsunuz akıl alır gibi değil.
225 entry daha