• kesinlikle mutlukent
  • darıca’dır. nene hatun tarafına geldiğin an kira fiyatlarının merkeze karşılık nasıl düştüğünü göreceksin. 2+1 eve 350 lira kira alıyorum :) istesem 500’de alabilirim lakin adamın 2 çocuğu da okula başladı anlayışlı olmak lazım. çevremdeki ev fiyatları da 400-1000 arası.
  • osman yılmaz mahallesinde oturarak hem gebze merkeze yakın olursunuz hem de daha sakin sokaklara. bunun dışında mutlukent de çok nezihtir ama arabanız olması gerekir. şehre biraz uzaktır. keza yeni yapılanan tatlıkuyu da tercih olabilir. vadiye yakınlığıyla bir adım öne çıkıyor.
  • (bkz: bayramoğlu)
  • gebze/merkez osman yılmaz mahallesidir.millet caddesi tercih sebebi olmalı.
  • kesinlikle ama kesinlikle barış mahallesi ve tatlıkuyu değildir. osman yılmaz tercih edilebilir.
  • kesinlikle emlak konut veya toki tarafı olmamalı. geri kalan yerler olabilir.
  • eskihisar
  • kötünün iyisi olarak arapçeşme mahallesidir. hem merkeze yakın, hem gürültüsü az hem de bahçeli ev imkanı mevcut. ama yine de kanser riskine değmez kardeşim imkanınız varsa yaşamayın dilovası, gebze gibi yerlerde. iki yıl sonra fırsatını bulduğum gibi topukladım, tavsiye ederim nefes almak çok güzel, değerini bilin.
  • (bkz: sapanca)

ciddi ciddi gebze'de çalışıp sapanca'da villaya 1.400 lira verenler gördü bu gözler.
    bir rivayete göre kadıköye gitmekten daha kolaymış.
hesabın var mı? giriş yap