• doğum günüm olmasına rağmen, hakkımda bu kadar çok entry girilince öldüm sandım
  • hayat ekg si iniş çizgisinde gibi görünse de, sevdaya dair her kalp atışında, biraz daha yükselecek diyagramı... hayat böyle işte, düz çizgi olmadığı sürece yaşıyorsun demektir.
  • laptopu çalındığı için, backup'ı da laptop çantasında olduğu için 1 senelik iş emeğine, 9000 küsurluk resim arşivine yanarken,
    atm kartının da çalındığı ve hesabının sıfırlandığını farkedip, kıç üstü oturmuş kişilik.
  • hergün doğum günü tarihini hatırlatan ve kalan günleri bize tek tek saydıran melek ablası...
    (bkz: nazz)
  • vefalı insandır.. onbindörtyüzseksenüç yıl görmeseniz de, kötü bir durum başa geldiğinde çıkar gelir, sonra yine çıkar gider.. böyle bir insandır.. sever ve de sayarız.
  • özletti kendisini, program yoğunluğundan bi türlü göremedim kaç zamandır. ama mutlu olduğunu bilmek de ayrı bir mutluluk veriyor insana.
  • en az benim kadar fesat, gülüşü insanın içini ısıtan insanlar grubunun daimi üyesi yazar. bir de efsanevi bir fotoğraf makinesi var, disket sürücüsü bile var.
  • bildiğin doğum günü çocuğu işte..
  • beni tanimadan etmeden bazi kisilerin harasi sayesinde* usenmeden etmeden bana zirve acan, actigi zirveye isten cikamadigindan dolayi gec gelen pek bi seker kisi.. gelsin izmire, ben de ona zirve aciciim..
  • izmire gelip de zirve sözümü tutmamı sağlamış gezgin insan.. 5 ayrı mekan dolaştırdık, insanlar bayıldı da bizimki bana mısın demedi.. "hava bozdu, kordon turu kaldı" diyerekten tekrar gelmesini dört gözle beklediğimiz enercayzır hedesi..
hesabın var mı? giriş yap