• serseri isimli single'ı an itibarıyla klibiyle görücüye çıkmış olan taze bir şarkıcı. şarkı güzel de pazarlama işinde çuvallayacaklar gibi bir his var içimde. şarkı yazın çıksa daha iyi olurmuş bir de sanki. neyse, benim hoşuma gitti. loop'larım bir süre bunu. https://www.youtube.com/watch?v=kukjmlcvjf0
  • yabancı şarkılara aşina birisi olarak kulağa çok hoş gelen bir ambiyansı mevcut. bence kendi tarzında çalıştığı arkadaşlarıyla birlikte devam etmeli. nakaratın amerikanvari bir havası var, ve bu gayet güzel bir hava katıyor. türkiye'de bu işler kolay olmuyor, tanımıyorum ama tanımayı dilerdim, yine de canlı sahnelerde 100 kişiye hitap etmesinden çok sosyal medyada sesini duyurmasını dilerim, çünkü ilk atılımı çok başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş bir insan, başarıların devamını diliyorum.
  • bu kadının sesi güzelse benim kedim bülbül olur. dili dönmüyor tip desen yok botox yaptırmadan tv ye çıkmak nedir ya tez kellesi vurulsun. kısaca sesini beğenmedim.
  • nefis ses ve nefis duygu.
  • ülkede kaçak şarkısını seslendirmeyen şarkıcı kalmamıştır ama beni gökçe'nin yorumu kadar etkileyen hiç olmadı. herkesten çok farklı.
hesabın var mı? giriş yap