şükela:  tümü | bugün
  • sevgili galatasaray taraftarı, taşak yemek istiyorsa, önce bu adamınkilerden başlasın.

şu haftaya kadar kadroya girme, hatta ve hatta yok sayıl, sonradan bile girme oyuna, ama küsme, kendini hazır tut, ilk 11 çıktığın ilk maçta, sanki bunlar yokmuş gibi performans sergile, takım 2. yarıda sahaya çıktığında taraftarı motive et, mis gibi de oyna, atılan gollere çocuklar gibi sevin.

o yüzden dalga geçtiğiniz sabri sarıoğlu ve gökhan zan için tekrar düşünün.

ama kendisi hakkında bu kadar yazmışken, ekmek arası yapmaya çalıştığı kuğu*dan bahsetmemek olmaz tabii ki.
  • ismini sol frame'de görünce sakatlandığını anlayabiliyorsunuz. çok eğlenceli.
  • transferiyle 3 büyük kulüp taraftarını mutlu eden oyuncudur.

beşiktaş taraftarı : iyiki gitti..

galatasaray taraftarı: iyi ki geldi yabancı kontenjanı açısından iyi olur..

fenerbahçe taraftarı: ucuz yırttık lan..!
  • çok buyuk konustu, biraz gaza gelmis ama "bir uefa avrupa ligi takimi degiliz" diyerek gonulleri fethetmistir.
  • bugün "biz uefa takımı değiliz, boğulursak da büyük denizde boğulalım" diyerek, gerçek galatasaraylılık ruhunu başta galatasaray yönetimi olmak üzere herkese hatırlatan veteran defans.

2000'deki uefa finalinden önce beko'nun galatasaraylı futbolcular için yapttığı klip / reklam vardı. "hayal edin, çünkü hayal gücü sınır tanımaz" diyordu. işte ben o mottoyla büyüdüm. galatasaray = imkansızı hayal eden takım oldu benim için hep.

bravo gökhan!
  • tum galatasaray takimi sahada sevinirken uzuntuden aglayan,kahrolan ne yapacagini bilememis fenerbahceli futbolculari teselli eden tek isim gokhan zan'di. yeterince iyi olmayan futbolculuguyla nasil dalga gececegini bilemeyenlerin bu adamin insanligina saygi gostermesi gerekiyor. birbirlerine kopek taklidi yapan, tekme atan, irkcilik yapan futbolcularin bastaci edildigi ulkede karakterli sporculari iki kurusluk mizahiniza basit ironilerinizle alet etmeyin.

tanim: aldigi parayla tum koyune devamli yardmda bulunan kotu futbolcu karakterli , iyi insan.
  • be$ikta$'ın bu sezon oynadıgı dokuz macın üc tanesinde ilk 11 cıkıp 90 dakika oynamı$ bir tanesinde de ilk yarı sonunda oyuna girip 45 dakika oyunda kalmı$tır.
    be$ikta$; gökhan'ın sahada oldugu 4 macta 8 gol yemi$ sahaya girmedigi 5 macta ise gol yememi$tir.
  • yanlış duymadıysam "bütün italyanlara" seslenen adam. olm..