şükela:  tümü | bugün
  • edit-2: ve mutlu son (#70217084) :)

goz tansiyonu ile dogmus, tek gozunu kaybetmis ve diger gozu de %10 oraninda goren bebektir. babannesinin anlattigina gore tedavisi mumkunmus ama maddi imkansizliklar nedeniyle tedavi olamiyormus.

suradan detaylara bakabilirsiniz: http://m.milliyet.com.tr/…kesir-yerelhaber-2186946/

ben bu islerde tecrubeli degilim fakat tecrubeli arkadaslar onayak olursa belki bir yardim kampanyasiyla umut olabiliriz.

edit: valilik izni cikana kadar hersey icin cok gec olabilir. basligi dolastiginizda sozluk yazari arkadaslarin bebegin amcasina ulastigi ve hesap numarasi temin ettigi bilgisini gorebilirsiniz. ben de onlarin temin ettigi bu hesap numarasini asagida paylasiyorum.

hesap bilgileri soyle:
    tufan basar
    tr 670006200002200006945575

yasal izinli bir hesap degil. burada bir risk var ama onemli degil. gonderecegimiz ufak meblaglar dolandirilsak bile bizden cok buyuk bir sey eksiltmez. ama ya durum tam tersiyse? minicik bir cocugun gormesine vesile oluruz. uc bes demeyip, biz bize duseni yapalim. simay bebek kurtulursa ne ala. burokrasi yuzunden gec kalinmasin.
  • inşallah ameliyatı iyi geçer ve bu çocuk sağlığına kavuşur.

(bkz: #70163044)

güzel gelişmeler var editi:

(bkz: #69974715)

en güncel edit. lütfen oku! cemilowski sağolsun.

(bkz: #69939017)

papitheclown isimli yazarımız sağ olsun çok uğraş veriyor. yeni bilgiler geldi alttaki entryde. kendisine çok teşekkür ediyoruz.

(bkz: #69810872)

birçok insan aileye güvenmediği için çekimser kalıyor. aslında para bir şekilde toplansa ve aileye değil de direk hastaneye verilse bu şekilde birçok insan güvenle yardım etmiş olabilir. her geçen zaman bu yavru için geç olabilir. ne yapıp etmeliyiz bu çocuğu kurtarmalıyız!!!

diğer önemli edit: cemilowski isimli yazarımız aile ile görüşmüş neden illa istanbul'da özel hastahanede ameliyat olması gerektiğini sormuş. bilgiler buradaki entryde.

(bkz: #69806442)

önemli edit: papitheclown isimli yazarımızın büyük uğraşları sonucu edindiği bilgi :

(bkz: #69795772)

hep destek tam destek.

elimizden geleni yapalım.

edit: bir yazarımız aileye ulaşmış kendisine teşekkür ediyorum. entrysinde de her şeyi açıklamış. lütfen okuyalım, yardım yapalım küçük kuzumuza.

edit2: balıkesir'de olan arkadaşlar aile ile temesa geçip bir an önce valilikten onayı alalım, onay alınana kadar da ameliyat gecikmesin diye parayı kendi aramızda denkleştirelim. şu güzel yavrunun gözlerinin feri sönmesin. lütfen bir an önce el birliği yapalım.

(bkz: #69789039)

valilik onayı alınması ile alakalı bir yazarımızın entry'si.

(#69785103)
  • tez zamanda sağlığına kavuşmasını temenni ederim. devletimizin bu yavrucağa yardım eli uzatması gerekiyor.
  • maddi olarak olmasa da maddi yardım edeceklere duyurulması konusunda elimizden gelen yardımı yapmalıyız.

up'layın mübarekler.
  • elinde fazla khk'sı olanın acilen ilgilenmesi gereken bebek..
  • 750 bin liralık makam araçlarıyla gezenlerin dikkatini çekmeyecek hatta onların yönettiği devletin de umrunda olmayacak bebektir.

ortamlarda sosyal devlet dersin kim bilecek. suriyeli olsaydı 10 kez ameliyat ettirirlerdi ama.
  • hadi gençler yardım etmeseniz de başlık üst sıralara çıkmalı. umarım en kısa sürede bu para toplanır ve kuzucuk sağlığına kavuşur.
  • up.

günün en kritik haberidir. herkesin elinden geleni yapması gerekir.

edit: ekleme.
  • simay kardesimize yardim
  • nasil yardim ediliyor? bilgilendiren olursa daha saglikli olur.