• banko hanımın başlığının silinmesini isterken yaşayacağı olası diyaloglar.

ankara 5.sulh: kızım, gene ne var?

banko: efendim durmuyorlar, takatim kalmadı. her gece istemeye istemeye olsa da bakıyorum, hala utanmadan hakkımda yazı yazıyorlar. gündem diye bir yer var, orada her zaman kendimi görüyorum. şu başlıkların silinmesini talep ediyorum.

ankara 5.sulh: kızım zaten işimiz başımızdan aşkın, senin hatrın var, hatrın olmasa uğraşmam bile biliyorsun. ver bakayım o kağıdı... yaz kızım, "ankara 5.sulh ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun talebi üzerine verdiği 12.10.2017 tarih ve 2017/7743 d.iş sayılı kararı uyarınca...

....

puahahhahahahaha kızım bu ne?

banko: efendim görüyorsunuz hakkımda yazılanlar bunlar.

ankara 5.sulh: kızım iyi de bunun sen olduğunu nasıl anladın? hahahahahahahahahaha.

banko (utanarak): efendim çok ayıp oluyor ama. reisimiz bunları görse kim bilir neler düşünür.

ankara 5.sulh (kendini zor zaptederek): haklısın kızım pardon. (ksksksksks) yaz kızımksks. "ankara 5.sulh (ksksks) ceza hakimliği'nin sabire meltem banko'nun (ksksksk) talebi üzerine verdiği 12.10.2017 tarih ve 2017/7743 d.iş sayılı kararı uyarınca habire götteeeheheheheheheen zzzzzarrtohahahahahahahahahahahahahaha pardon, tekrar yaz kızım, habire götten zarto başlığının silinmesine karar verilmiştirrrrrrkskssksksks.

banko: teşekkürler efendim. reis'e selamlarınızı iletirim.

ankara 5.sulh: ( ksksksksks) peki kızım, gene gel, olur mu?

banko: gelicem yarın tekrar, bir işim var.

(gülüşmeler, kahkahalar).
hesabın var mı? giriş yap