şükela:  tümü | bugün
  • kalp ve damar sağlığı üzerine uzman olduğunu iddia eden doktor(!). güya şifalı bitkilerle insanlardaki damar tıkanıklığını açıyor kendisi. televizyonlarda bu insanı izleyen insanlarımız da maalesef paralarını kaptırıyorlar bilinçsizce.
    kardeşim sen damar tıkanıklığını açıp insanları gerçekten iyi eden bir ilaç yapabiliyor olsan seni o dandik televizyon programlarına mı çıkarırlar allah aşkına. harvard, oxford gibi üniversitelerde bile bu konuya kesin çözüm bulamıyorlar, sen haydar baş'ın kanalına çıkıp insanlara ümit satıyorsun. yapmayın, kanmayın böyle insanlara!

    bu adamın ilaçlarının işe yaramadığını nerden mi biliyorum. çünkü gün boyu böyle saçma sapan adamların yayınlarını izleyen ve kalp damarlarının bi kısmında damar tıkanıklığı problemi yaşayan babam bu adama kucak dolusu parasını kaptırdığıyla kaldı ve hiçbir gelişme olmadı durumunda. inanmayın böyle insanlara kardeşim.

    damar tıkanıklığı gibi sorunları olanlara verilecek tek tavsiye: spor yapın, spor yapamayacak durumdaysanız doktorunuzdan aldığınız egzersizlere tam tamına uyun ve olabildiğince hareketli yaşamaya özen gösterin. gerisi fasa fiso