• bu adama hakikaten dikkat. super atletik smaclari icin soylemiyorum bunu. her kim ki cita yukseldikce performansini katlayarak artirir, korkulur o adamdan. yarin obur gun sampiyonluk icin ligi domine etmesi gerektiginde de cikip yapiyor bu tip adamlar.

sezon icinde umit vaadeden bir caylaktan (9 sayi 4 ribound yil ici ortalamalari) playoff ilk turunda denver gibi bir takima karsi 14,8 sayi 5,5 ribound ile oynayan tas gibi bir playoff oyuncusuna, ordan ikinci turda spurs gibi bir takima karsi su ana kadar 19 sayi 8 ribound ile oynayan bir yildiz adayina donusmus 20 yasinda bir cocuktan bahsediyoruz burda.

burdan okudugum kadariyla da biraz istikrar problemi var gibi gorunuyor. genctir olur oyle seyler.

fizik var, mucadele var, ustelik golden state gibi genc ve yetenek dolu bir takimda, takim ile beraber yukselme sansina sahip. seneler gectikce olur bu.
  • ahahsjdkahd olm adamı bildiğin maç sırasında oynarken satmışlar. sonra oyuncular niye sadık değil şikayet ederler, adam maç oynayıp sayı atarken satıyorlar. adamın psikolojisini bi düşünsene.
  • absürt kontratlarda günümüzün rashard lewis kontenjanını doldurmaya çalışan abartılmış basketbolcu. 11 sayı ortalamayla 6 yılda 118 milyon dolar cukkalamıştı kendileri.
  • utanmadan takımdan maksimum kontrat isteyen oyuncu. ulan senin maksimum kontratlık oyunun var sanki, ilk 5 oyuncususun başka da öyle ahım şahım bir yönün yok, lisedeymiş o süperstar olduğun zamanlar.

ayrıcaaaa, sormazlar mı sana amınakoduğum, takım 5 ve 6.maçta gerideyken naptın diye? ben söyleyeyim boş şut kaçırdın sürekli, savunmada da hiçbir şey yapamadın. ezeli ile beraber seni paketleyip yollasınlar artık bu yaz.

edit: "harrison barnes' last two games (x = miss, o = make): x x x o x x x o x x x x x x x x x x x x"

edit2: geçen maçı 2/14 atarak, bu maçı da bomboş şutlarla 0/8 atarak bitiren oyuncu. brandon rush bunun yerine ilk 5 çıksa daha çok katkı verir.
  • dallas takımının en gereksiz oyuncusu. topu aldığı an öyle bir zamanda şut atıyor ki küfür gibi. pivotu boyalı alanda boş, şutörü baselineda boş, bu gereksiz aniden şuta kalkıyor. şutu girsin veya girmesin takımını oyundan düşürüyor. adam topu ne zaman eline alsa o atağın ''bittiğini'' anlıyorsunuz. takımdaki gençlerin gelişimi için oldukça zararlı bir oyuncu. bazen öyle hareketler yapıyor ki: sırf genç oyuncuların hanesine faydalı istatistikler yazılmasın diye uğraşıyormuş gibi geliyor.

dallas'ın doncic gibi dennis smith gibi gençlerini izlemek için uykusuz kalıyoruz. bu malın gereksiz şutlarını izlemek zorunda kalıyoruz.
  • dallas'ımıza hayırlı olsun. amk.
  • aynı kontrat önerilmeli. kabul etmiyorsa siktir çekilmeli kendisine. bu takımda green'in kısa dört numara olması ve savunması çok önemli. curry ve klay malumunuz. iggy savunma ve kritik anlardaki sayıları. bogut'un bile pasörlüğü onu farklı kılıyor. bu pezevenkte ise bir bok yok. üçlüğü olan adam gibi bir üç numara alınsın yerine.
  • maç sırasında kings'e takas oldugunu öğrenen basketbolcu. çok kötü bir durum. adamın direkt yüzü asıldı zaten.
    sanirim son yıllarda böyle saçma bir takas şekli görmemiştik
  • solda görünce yine sinirlerimi tepeme çıkaran dingil. boş şutlarda %15 civarı yüzde ile oynarak şampiyonluktan etti. bir de utanmadan max kontrat istedi.
  • bu sene içerisinde unc'nin önemli rakiplere karşı oynadığı birçok maçı izlemiş biri olarak söyleyebilirim ki muhtemelen 2012 draft'ının bust'ı olur kendisi.

bir tane maçta sorumluluk aldığını görmedim. o draft board'larında ismi aşağılarda geçen kendall marshall'ın muhtemelen harrison barnes'tan çok daha büyük bir kariyeri olur. umarım harrison barnes beni göt eder. ama maalesef hiç ümidim yok, az önce biten ve kansas'ın galip geldiği maçtan sonra.

ulan kendall sakat, herif gitti takımın mormon yedek gardına verdi pası ya kendisi boşken. yemin ediyorum mormon çocuk dahi kendi çapında şu son 2 maçta çok daha önemli işler yaptı unc adına.

harrison barnes, kentucky'nin yıldızı michael kidd-gilchrist'in sol taşşağı bile olamaz...
hesabın var mı? giriş yap