• yalnız çocuğun söyledikleri inanılmaz. farklı bir çocuk olabilir de, cümlelere bak. vay arkadaş.
  • düşük profil her zaman yüksek profili aşağı çeker. durum bu ne yazık ki. nasıl topluluğa uymayan dışlanırsa, buda standart bir sonuçtur. şimdi daha mantıklı geliyor mu insanlara onu merak ediyorum. mesela bizim millet olarak o kadar zeki olmadığımız istesek de yapamayacağımız gibi önermeler. bu önermeleri yaparken bu şekilde potansiyelinin içine sıçılmış insanları bir düşünün. ülkem ve toplum adına ben özür dilerim genç dostum. hikaye asparagas bile olsa buna benzer çok örnek yaşıyoruz. her çocuk ateist doğar ve doğduğu toplum hangi dini zerk ederse o dine mensup olur. gerisi hikaye. kalkıp en doğru din algısı yapanlar acaba nisa suresinden sonra ahzabdan sonra neler hissediyor algılayamıyor mu hala.
  • serin hikaye ..
  • doğru olan sözdür.
  • kuranı otuz defa okumuş olması muhtemel kapıci çocuğu.
  • cool story bro.
  • (bkz: cool story bro)

naçizane önerim çocuğun söylediklerini biraz daha çocuklaştır, çok yetişkin ağzı olmuş. malum dahi de olsa çocuk sonuçta.
  • "yüksek zekalı olduğu için farklı bir okulla giden bir çocuk okulla para ödemiyorlar. "
    keşke yazıyı da bir düzenletseymişsin yazar kardeş
  • mantıksız insandan mantık kelimesinin içinde geçtiği bir cümle okumak.
hesabın var mı? giriş yap