şükela:  tümü | bugün
  • yanında çalıştırdığını iddia ettiği (muhtemelen yok öyle bir şey, işsiz kiskancın teki) insanlara "it" diyen bir insan replikası.
  • hiçbir halttan anlamayan, ilkokul terk şeref yoksunu bir aktroll. doğruları çarpıtıp küfür etmekten başka bildiği yok.
  • (bkz: aktroll)
  • eğitim, erdem, zeka gibi insani vasıflardan muaf kalmış, cahil kurbağa. şu pikniğe doblo ile gidip atletle ateş yakan mağara ilkellerinden. ne yapsın, sürekli makarna.
    ekleme: "kek yiyen koyun" konusunda aşırı alıngan. fena üstüne alınmış ve bozulmuş. çok komik lan bu tiplerin hali. ahahahahaha.
    (bkz: engelle)
  • sadece küfür eden biraz hayvanımsı bir varlık. suç bu hayvanın değil, bu hayvanı buraya yazar yapanların.
  • rahatlamak için kusmak isteyenleri bu sığırın profilini gezmeye davet ediyorum ben çözemedim amacını ? aktrollüğü uçlarda yaşayan birine benziyor
  • paso küfür ediyor durduramıyoruz efendim. tipik bir aktrol.
  • o nasıl bir şeymiş diye başlığa girdim meğer nickmiş ahah. kolay gelsin.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

katıksız o.ç.

iki defa nick altı girerek, entrymi sildiğimi iddia etmiş, yalan gg diye silinmiş sonradan entry girip neden kabul ediyorum diyeyim ah be kıt akıllı. ayrıca ss benim nick altımda var evet aynen öyle düşünüyorum. diğer bir husus hewal diyerek ırkçı bir yaklaşımla kürt olduğumu ima etmiş ama ben türk'de değilim kürt'de derğilim beden bir kesime dahil etme sığlığı var çözemedim. kendisi özel mesajla ve nick altı girerek ailemi ve beni ölümle tehdit eden garip bir yazar. kendisine küfür ettim ama sonradan attıkları mesajla gördüm ki iq seviyesi tek haneli ve bir çok şeyi idrak edebilecek kabiliyette değil. o yüzden fazla kasmayın vakit kaybı muhattap bile olmaya değmez.