• bugünkü teslimatı gayet temiz bir şekide yapan sitedir.nedir bu tantana ayrıca,biri söylesin de bilelim.
  • türkiye standartlarinin cok uzerinde hizmet veriyorlar. ekspres kargo hizmeti cok guzel, sabah siparis verip gece teslim aldigim cok oldu. ekspres yetismedi bir kere bedava getirdiler ertesi gun. yiginla siparisim vardir. hatirladigim nadir sorunlardan biri, 2 adet powerbankten, birinin renginin farkli gelmesiydi. ugrasmadim.

bir de surekli ziyaret edilen urunun fiyatini ucak bileti misali artiriyorlar. yemiyoruz.

onun disinda trendyol ile birlikte gayet iyi yonetilen bir alisveris sitesidir nazarimda.
  • koctas'in magazasinda 240 liraya sattigi isiticiyi hepsiburada'dan 150 liraya siparis verdim. koctas'in magazasina iki sefer isitici almayi dusunuyorum beni bilgilendirir misiniz diye gittim ikisinde de sansima gorevliler hic ilgili davranmadi. her iki seferde de butce araligimi net bi sekilde soyledigim halde fiyati 700 liradan fazla olan italyan marka bi isiticiya
    yonlendirdiler ki bundaki mantigi hala cozemedim. aldigim urunun detayli ozelliklerini ve kullanici yorumlarini hepsiburada'dan okuyabildim. ustelik koctas'in eve 50 liraya getirip kurulum yaptigi urunu hepsiburada kargosu ucretsiz sekilde getiriyor.

ben e-ticaret sitelerinin magaza satisina harika bi alternatif oldugunu dusunuyorum. her ne kadar gec getirdigi siparislerim olsa da trendyol da boyle mesela benim icin. rekabet iyidir tuketici icin daima kazanclidir. rakiplerin sektorde tekellesmesi onlenebildigi surece ki bu son yillarda onlenemez boyutlara gelmeye basladi e-ticaret sitelerini koruyup kollamamiz lazim bence.
  • yaklaşık 10 yıldır yüzlerce ürün aldım. çoğu ürünün fiyatı piyasanın çok altında özellikle deterjan,çocuk bezi ve kozmetik ürünleri. bir kez ütü aldım göndermediler. bence ekşi olarak büyük haksızlık ediyorsunuz.
  • bunlardan 2 kez gıda ürünü aldım ikisinin de son kullanma tarihi geçmişti. iade ederken sorun olmadı ama hem beni, hem kendisini, hem de kargocuları, hem iade birimini falan uğraştırmamak için insan bi tarihe bakar değil mi paketçi arkadaş? senin bir salaklığın kaç kişiye eziyet olarak geri dönüyor farkında değil misin?
  • 2005 aralık’ı gibi garden state dvd’si almıştım. şubat’ta yolladıllar. kıza verecektim, vakti geçti.

potansiyel yuvamı yıktın hepsiburada. o dvd nerede acaba, bir izleyeyim.
  • nutellali balik ekmek isimli yazara entarisi için teşekkür ediyoruz. sayesinde nasıl satıcılarla karşı karşıya olduğumuzu öğrendik.

--- spoiler ---

bu durumlarda senden ürünün çalıştığını kantlaman istenir. belki sim takarken portlara zarar verdin, belki uyumlu olmayan şarj soketi takıp zarar verdin. belki aynı ürün sende vardı pilleri değiştirdin. buna karar verecek taraf ise yetkili servis.

ya sen "yetkili servis raporu istiyorlar" diye söylenmeyeceksin ya da o ürünü satın alacak diğer alıcı "bu ürün bozuk, bozuk ürün satıyorlar" demiyecek.
    --- spoiler ---

kötü kullanımı suistimal eden varsa bu platform gerekli yasal yollara başvuracak. ürün iade edecek sıradan bir müşteri bu tür muamele ve prosedürlere maruz kalıyorsa, başka yerden alması en iyisi. ayrıca kullanılmış ürünleri "kullanılmış ürün" ibaresiyle satacak olursanız kimse şikayet etmez. neyse, amazon'dan alın en iyisi. dünyanın en zengin adamı daha da zengin olacak esnafımız sayesinde.
  • çamaşır ve bulaşık deterjanlarını markete göre oldukça düşük fiyata satıyorlar. paketleme de gayet iyi.
  • bugüne kadar 100’ün üstünde sipariş vermişimdir. bir tanesinde bile sıkıntı yaşamadım. hepsi zamanında ve sorunsuz ulaştı. fiyatlar farklı satıcıları incelediğinizde genellikle çok iyi. aradığım her şeyi bulabiliyorum.

buraya insanlar sadece şikayet girdikleri için okuyanlar da sanır ki kullanıcıların %80’i hiç memnun değil. siz bakmayın aldıkları her şeyi iade eden, hiçbir şeyi beğenmemeyi alışkanlık haline getirmiş bu kişilere. güvenle kullanın.
  • olumsuz yorumlarınızı asla yayınlamıyorlar ki ürün satılsın. bu siteye yorum yazacağınıza şikayetvar'a yazın daha iyi.
hesabın var mı? giriş yap