• benim gibi bir adamın bile nick altında aktroll yazmışlar. bu reise "poncik" demek gibi bir şey yani gerisini siz düşünün.
  • sosyal medya gerillalarıdır.

akp'li olmadığını kendileri de biliyorlar ama kara propaganda amaçlı kürdistan'ın kurulması önünde engel gördükleri herkese iftira atıyorlar, tabii en başta da atatürkçülere.

dolayısıyla akp'li olmadığınız halde başlığınızın altında sayfalarca aktroll diye iftira atılıyorsa, büyük ihtimalle kendisine sadece aklı ve bilimi rehber alan sağlam bir atatürkçüsünüzdür. kendinizle gurur duyabilirsiniz.
  • (bkz: kindersuprise) kullanıcı adı ile fikirlerini sıçan yazar. işine gelmeyen herkesi aktroll olmakla yaftalar.
  • (bkz: pitch bend)
  • var böyle tipitip gereksizler, misal mahatma
  • aynı zamanda anasının evine gittiğinde askıda hep fötr şapka gören tiptir.
  • olmamalı
  • kk seçimi kazanınca aktrollere ne olacağından çok bunlara ne olacagını merak ediyorum çok büyük işsizlik yaşayabilirler
  • aha geldim aradığım başlık bu. oğlum bunlar harbi salak bak samimiyetle söylüyorum mal insanlar ve aynı zamanda dar görüşlü insanlar. bir fikir söylüyorsun wowww ak trolsün , başka birşey söylüyorsun oktrollsün, kardeşim sizi bize sayıyla mı verdiler ? türkiye'de ki şu siyasi kirliliği görmüyor musun ? görmüyorsun doğru zaten görsen bu şekilde sığ düşünmezsin. kendi çevremde de bu tip insanlardan çok vardı tokatlaya tokatlaya çıkardım hayatımdan. hayatımda böyle sığ böyle siyah ve beyazdan ibaret insan topluluğu görmedim literatürde ilke imza atıyoruz.
  • artık pkk'ya dhkp-c'ye laf edenlere de direkt aktroll diyorlar.
hesabın var mı? giriş yap