• e benim tanıdığım ateist arkadaşlarım çocuklarını hep vermişler mi başkalarına aa.
  • tabi lan manyak mısın, erkek ateistler vazektomi yaptırıyor, kadınlar da rahmini aldırıyor. ateist kabul törenlerinin en önemli ritüellerinden biridir bu. hatta tuttu mu diye bakılır, bir yeni ateist erkek ile kadın herkesin önünde çiftleşir. çocuk olursa, o ritüeldeki herkes islam dinine mensup olup 5 vakit namaza başlar ve diğer ateistler tarafından hacca gönderilirler.

mal mısınız amk? ayrıca biri de "çocuğu için özveride bulunan ateist görmedim" demiş. özveri nedir? hayatını tamamen feda edip, it gibi çalışıp çocuğuma bir şey bırakayım kafası mı? bu gerçekten gerekli bir şey mi? ben niye kendimi başka bir insan rahat etsin diye harcayayım? medeni toplumların hiç birinde böyle bir şey yok. biz, bize her açıdan bağımlı bir varlık yetiştirip, sonra onun üzerinden ego tatmin ediyoruz. "ben çalıştım çabaladım, sen de bana bakacaksın" kafası. bu hastalıklı bir kafa. gelişmiş toplumlarda birey olan her kişi, yeri geldiğinde kimseye güvenmeden kendi hayatını kurar. yetişkin olduğunda kendi hayatını kurmaya başlamalıdır. aksi bizim gibi az gelişmiş toplumlarda mevcuttur. elin çocuğu 16'sında dünyayı gezerken, bizim 40 yaşındaki insanlarımız hala aileleri ile yaşar. çünkü evlenmeden ayrı eve çıkmak, aileyi terk etmektir, ayıptır...
  • benim arkadaşımın dedesi ateist lan. yaşlı başlı nur yüzlü de bir amca.
  • vardır hatta kendisini yakınen tanırım (benden yaşça büyük), bir kızı var, çekirdek aile mutlu mesut yaşıyorlar hatta sözlükte yazar hesabını tesadüfen buldum ama buradaki benden onun haberi yok
  • hacı saçmalama biz ateistler evrim teorisine sıcak bakarız genelde. o teori de diyor ki; senin yegane amacın genlerini aktarmak. şu ortama çocuk yapmak büyük risk ama her zaman engel olamıyoruz üreme dürtümüze. e tabi siz en az 3 tane kuralıyla tavşan gibi çoğalınca biz hep azınlıkta kalıyoruz.
  • bir kaç tane ateist arkadaşım oldu ama hepsinin de çocukları var... çocuklarının dini inançlarına karışmadıklarini soylediler... zaten evli bi insan da kolay kolay ateistim demez bence hele ki esi de ateist değilse ...
  • +1 ile çürüttüğüm önerme.
  • e ben varım?
  • ha mantığa bak sen hiç görmeyince, öyle bir şey de hiç olmamış oluyor.

(bkz: aprio'nun görmediği şeyin var olmaması)
    (bkz: aprio'nun görmediği şeyi açıklamak)
hesabın var mı? giriş yap