• sigara içmiyorum ama nargile ayda bir içiyorum sayılır mı?
  • geldim geldimm
    büyüdüğüm ortamda sigara içmeyen adam tanımam. esmer olduğum için tipim de sigara içmeye müsait. karakterim de hoppala olduğu için kimse inanmazdı gençliğimde sigara içmediğime. yak yak bir kereden birşey olmaz lafını 1124323 defa da duymuşumdur. bir veya iki kere denedim 13-14 yaşında sonra da işim olmadı. lisedeki hocalarım yarış içindeydi beni sigara içerken yakalamak için. kesin içiyor bu ama yakalayamıyoruz diyorlardı. adamlar misyon edinmişlerdi. tuvalete girdiğimde arkamdan gelip üstümü aramalar falan. yok lan içmiyorum manyakmısınız.
    kendi kendine zarar vermek bir de bunun için cebinden para vermek. birde buna bağlı bir hastalığa yakalanıp para bayılmak win to win.
    içmeyin olum. söylemesi kolay falan hikayesi de anlatmayın.
    eroin bağımlısı adamlar varken söylemesi kolay hikayesi anca fıkra olur.
    onlar bile bırakıyorsa. sizinki sadece bir alışkanlığını değiştirmek olur.
  • yalnızdır. ders aralarının oluşturduğu sigara arkadaşlıklarına müdahil olmaz. arkadaşları bir elin parmaklarını geçmez. bazı kızların sigara içen erkekleri karizmatik bulduğunu düşünür bu duruma kıl olur ya da kıskanır. okuyup araştırmayı sever, yeni bilgiye aç, edebiyat zevki var. başkalarının müdahalesi ile şekil almaz. doğru ve yanlışı iyi tartıp erdemli adımlar atar. insanları eleştirmeyi ve manipüle etmeyi sever. karşısındakinin fikirlerini savunmasını destekler. alelade muhabbet etmez. bu tip muhabbetlerin müdavimlerinden de haz etmez. ellerini sık sık yıkar, tırnak aralarında kir tutmaz. küçük tuvaletini yaptıktan sonra çükünü peçeteyle siler.
  • benim bu. asistanken iş yoğunluğu ve hoca baskısından bunaldığım bir dönemde denedim ama sevmedim.
    benim sadık yarim soğuk biramdır.
  • benim bu. bundan sonra da icmem. cok cirkin hele o kokusu nasil tiksinc neden iciyosunuz yaa
  • sigaranın ne kadar iğrenç bir şey olduğunu bilen insandır. ellerinizin kokusu, dişlerinizin sarılığı, dudaklarınızın morluğu, erkeklerde bıyıkların sararması, elbiselerinize sinen o keşmekeşlik hali, cildinizde yarattığı tahribat ve harcadığınız bir dünya para.
    bu saydığım renkler gökkuşağı sempatisi yaratmasın sigara ağırlıkla ve özellikle ergen dönemlerde kendini büyük olgun gösterme niyetiyle başlanan ve aslında hiçbir derde derman olmayan boktan bir şey. çok dertliyim yak bir sigara, çok güzel yedim yak bir sigara, stresliyim yak bir sigara yapıp ömrü tüketmektense gidin bu kötü anlarınızda kendinize tutunacak başka dal bulun. spor yapın, çığlık atın, dans edin, yemek yiyin, küfür edin, masturbasyon yapın, doğaya dalın, insanlarla konuşun dertlerinizi paylaşın. evladır.
  • benim. hayatımın hiçbir döneminde sigara kokmadım. mutluyum .
  • 43 yaşında ki bendeniz de listedeyim ama sigaraya vermediğim paralar nerde yav ?
  • bilinçli insandır.
  • buyrun benim, çok ekstrem bir durum değildir. sadece az biraz sağlığınıza özen gösteremeye çalışın o zaman otomatik olarak bu da gelir yanında.
hesabın var mı? giriş yap