• geçen gün kapısında biri söyleniyordu: "ayda 5000 tl para veriyorum ama 30 tl verip sinemaya gelenler yüzünden otoparkta yer bulamıyorum."
  • sıkı bir pazarlık* ve uzun süreli abonelik*sonucunda herhangi bir spor salonu fiyatına* üye olunabilen süper spor tesisi.

içerisinde:
    çok geniş bir body-fitness salonu, egzersiz salonları,
    hoca eşliğinde aikido-taiu miu lulu tarzı sporlar yapılabilecek mekanlar, cycle salonu
    kapalı basket-squash-racketball salonları, açık tenis kortu,
    sauna, jakuzi, dinlenme bölümleri
    açık-kapalı havuz*
    perdeden digiturk izleme imkanı

bulunmaktadır.

hafta içi 06-23 , haftasonu 09-21 saatlerinde hizmet vermekte olup, her türlü bünyenin keyifle spor yapması için uygundur.

etrafta dolaşan eğitmenler sıcakkanlı ve yardımcı olmaya çalışsalarda iyi düzey bir sağlık bilgileri yoktur.
    kapı girişleri parmak okuma cihazı ile olduğundan bir kart taşımaya gerek kalmamaktadır.

şarap tatma, abanta akma, kartalkayadan kayma gibi aktiviteler düzenleyen yönetim bu aktivitelerin fiyatlarına nedense her defasında bir sıfır fazla eklemektedir o sebepten gidilememektedir.

bir defasında rast gelmiş jakuzide cumburlop oyun oynarken lig tv de maç başlamış ve jakuziye uzanıp şu muhabbet dönmüştür :
    - abi ne oldu senin nasdaqdaki hisseler
    - sattım hepsini, ukraynada petrol kuyusuna girdim
    (ve gool sayın seyirciler)
    - aslanım be (pro yakar gibi durmak)

keyif veren bir mekandır, sanılanın aksine tikican ve pelinsu lar pek bulunmamaktadır.

edit: kotulemeyin ulen, 2 sene önce aynen anlattığım gibiydi şimdi bozulduysa ne yapayım.
  • evime çok yakın olması nedeni ile gitmeyi planlıyordum. buradaki yorumları okuduktan sonra gitmemeye karar verdim... müşteriyi bu şekilde daha iletişime bile geçmeden kaçırdıklarına ve hala şikayet aldıklarına göre hallerinden memnunlar demektir. eh eyvallah, başka bir bahara artık..
  • personal trainer olayının bokunu çıkaran spor merkezi.

salondaki eğitmenler "ben bir profesyonelim" diyerek saati 110 tl den personal trainer programına dahil olmayan üyelerin yüzüne bile bakmazlar; düşüp kolunu kırsan ilgilenecek bir insan evladı çıkmayabilir.

yeni üye olacakların özellikle bu konuyu sormaları gerektir.

biz yandık , siz kaçın.
  • cardio aletleri üzerindeki lcd tvlerde maç izlemenin eglenceli oldugu mekan. maçın temposuna gore pedallara asılınca sahadakilerden fazla ter atmanız mümkün.
    (bkz: premier league)
  • talep ettiği parayı kesinlikle hakketmeyen, alarko gibi bir gruba yakışmayacak şekilde amatör yönetilen spor kulübü.

toplasan 50-60 tane ecnebi üyesi ancak var ama bütün program ilanları, bölüm isimleri ingilizce...

- beyefendi siz low volume area'da bir on dakika warm up yapın sonra programa başlayalım diyor hocanın biri, duvarlara bakıyorsun afiş asmışlar boot camp başlıyor!! arkadaş türkçe'ye ne oldu?

bütün hocalar havalarda, tutturmuşlar bir personal trainer. kişisel antrenör almayan sanki insan evladı, o kulübün üyesi değil yüzüne bakan yok. erkek hocalar artist kızların, bayan hocalar 4x4 sahibi erkek üyelerin peşinden ayrılmıyor, bir sohbet bir muhabbet. tam bir et pazarı. tabii bu kadar saçmalığın içinde adam akıllı sporuna bakan bir gürûh var.
  • akcigerlerini kosu bantlarinda birakircasina kosan, ufak bir karizma icin agirlik kaldirmaktan fitik olmaya razi olan tum jonleri, soyunma odasi cikisinda ayakkabinin uzerine galos giydirerek maymuna ceviren, magdur eden mekan.
  • ingilizce isim malligi icinde bogulmus isletme.
  • kozyatağı trio konutları'nın yanında da bunlardan bir tane vardır.
    içindeki sinema üyelere özel değildir, ataşehir civarında sinemaya gitmek isteyenler için idealdir...

(bkz: hillside city club trio)
  • muhte$em güzellikte yapılmı$ spor merkezi. anadolu yakasında oturan pek çok ünlünün spor yapmak ve kafa dinlemek için geldiği bir yer burası. sinemasının bir tek güzel yönü, çiftlere özel ikili koltukların olması, ses düzeni peki iyi değildir. sinema fiyatı diğer sinemalarla aynıdır. spor tesisinin diğer spor merkezleriyle arasında çok az fiyat farkı vardır*
hesabın var mı? giriş yap