• içine gir(e)mediğim grup. öyle yeminle. trollük değildir amaç. kendini bilmek. yazık lan bana.

(bkz: valla doğru billa doğru)
  • ne zaman hoşlanmanın dozunu kaçırsam attığı tivitlere bakıp kusarak kendime gelmemi sağlayan erkek, canım yaa. hoşlandığı kişiden az biraz irrite olmak da çok feci bişey, adam resmen keko! *
  • hoşlanılan kız kadar rağbet görmeyen insan. ona milyon tane, bu zavallıma hepi topu 4 entry... yazık lan!
  • deli gibi hoşlandığım kişinin yelken sporu yaptığını öğrenince ömer-gülru dizisindeki gülru modunda hissettim kendimi sdfgb (p.s. diziyi izlemedim genel kurguyu biliyorum.)çok güzel ve cesur bi spor ama geri adım atma sebebimdir.
  • bu arkadaş uzun süre hoşlanılan erkek ismini taşımaz zira hoşlanılan erkeğin sizden hoşlanması sonucunda sevgili olan erkek veya hoşlanılan erkeğin barzolukları sonucunda hoşlanılmayan erkeğe dönüşür. daha kötüsü de vardır ki hoşlanılan erkeğin sizden hoşlanmaması sonucu arkadaş olunan erkektir. soğutmayın kendinizi beyler kibar, nazik, düşünceli ve net olun.
  • maalesef kız arkadaşı var, bende uzaktan uzağa beğeniyorum. kızı seviyor bir de sözlük, ne zaman fotoğraf koysa altına ya cemal süreyadan ya da nazım hikmetten şiiri yapıştırıyor. yakında şiir stoğu bitip 9. hariciye koğuşundan falan alıntı yaparsa şaşırmam.
hesabın var mı? giriş yap