• içtiği en fazla iki bira olup günü, geceyi aldigin nefesi haram ederler.
  • olayı inada çevirip bakın ne güzel içiyorum yeaa ayağına face'de foto paylaşmak için mallık yapan kızlardır bunlar.

bir de gece yatağa rahat atmak için bunları içiren ibne erkekler vardır. asıl göt o'dur.
  • bütün duruşunu, saygınlığını, insan gözündeki yerini bir kusmayla yerle bir eden kız.

içmenin adı ne zaman rezillik oldu bilmiyorum ama en yakın arkadaşlarımdan biri yanımda kussun abartısız şekilde bir daha onunla görüşeceğimi sanmıyorum... yapmayın kızlar yapmayın kimse sizinle bütün gece uğraşıp tuvalet köşelerinde kusmanızı beklemek zorunda değil.
  • içip içip kusan erkekten hiç bir farkı yoktur.
    içip içip kavga eden, olay çıkartan, yerlerde yuvarlanan, insanlara geceleri zehir eden erkeklerden de farkı yoktur.
    eşini, çocuğunu döven, tacize tecavüze yeltenen, birilerini öldüren içmiş erkeklerden de farkı yoktur.

çok kadın gördüm eve yanındaki erkekleri taşıyan, yanındaki erkeklerden çok daha fazla içebilen. içerken de eğlenebilen. erkekler içip yerlerde yuvarlanırken onları toparlamaya çalışan.

herkes sarhoş olur, kusar, sıçar...

kadınlar akşam sevişmek istedikleri erkekler sarhoş olup sızınca iç geçirir.
    erkekler aynı durumla karşılaşınca ekşi sözlükte başlık açar.
  • o da bir insan evladı.
hesabın var mı? giriş yap