• “ıos 11.1.1 iphone ve ipad için hata düzeltmeleri içerir. bu güncelleme:
    klavyede otomatik düzeltme ile ilgili bir sorunu düzeltir
    hey siri’nin çalışmamasına neden olan bir sorunu düzeltir.” ön bilgisiyle gelen ios güncellemesi.
  • beyler tuzluğu aldım koşuyorum.

(bkz: buralar hep yorum dolacak)
  • sürekli takılıyor efendim, durduramıyoruz. telefon telefon olalı böyle takılma görmedi.
  • 7 plus’ı 2012 senesinde aldığım lg optimus g seviyesine kadar düşürmüş güncelleme. bir uygulama defalarca takıldıktan sonra ancak açılabiliyor.
  • bu güncellemeye kadar hiç bir sorunumun olmadıgı telefonumda uygulamadan direkt cıkıp tekrar girdiğimde bildiğin donuyor ekran. hatta uygulamayı kapatıyorum tekrar actıgımda en son actıgım şey karşıma cıkıyormus gibi oluyor sıfırlaması gerekirken. off acil düzeltsinler bu ne be.

6s+
  • 6 ve 6s kullanıcılarını yavaş yavaş sahneden almaya yönelik, bir başka güncellemedir.

not: 6s
  • ios 11 başlı başına çok kötü bir sürüm, basit hesaplama hatalarından tutunda kilitli ekranda açılan uygulamaya kadar sürüm çok kötü.
  • telefonun pili %100 iken güncellemeyi yaptım, güncelleme bittiğinde %91 olarak telefon açıldı. %87 ile telefonu kapattım beş dakika sonra açtığımda pil doluluğu %80 idi. güncellemez olaydım. (5s)
  • şurada yazanlara bakıyorum millet şarjın hızlı tükenmesini 11.1’e bağlamış. halbuki 11.1 güncellemesi ara ufak bir yazılımdır. klavyedeki hatayı düzeltmeye yönelik bir güncelleme. sürüm notlarında da klavyedeki sorunun düzeltilmesi vurgulanıyor. şarjın hızlıca azalması baştan beridir ios 11’de var.

not: iphone 7 plus spor, ipad air 2 spor.
  • siri calismiyordu, bunda duzelttik demisler galiba yukleyecegim. 1,5 senedir ilk kez duzenli olarak siri kullanmaya basladim ve siri beni duymamaya basladi derken aslinda hey siri ile ilgili bir sorun oldugunu ogrenmeme vesile olan guncellemedir. 11’e gectigimden beri zaten telefon sacma sapan calisiyor. bu daha iyi ya da kotu yapmayacak cok buyuk ihtimalle
hesabın var mı? giriş yap