şükela:  tümü | bugün
65 entry daha
  • macrumors sitesinde gerçeğin açığa çıkması ile 19.000 lira verilip getirilmeyen telefondur. apple’ın seçtiği birkaç yayından olduğu görülen sdn’in, telefonu satın almış gibi yapması en hafif tabiri ile gazeteciliğe yakışmamıştır. gerçeği söylemiş olmaları içeriğin değerini düşürmezdi ama belki izlenme sayısını azcık düşürebilirdi. fakat o azcık reyting uğruna aldatıcı başlık atmakta sakınca görmemişler. normal şartlar altında türkiye’deki ilk yayını yaparak temiz bir iş ile alkış alacaklarına, daha fazla reyting uğruna ellerindeki tertemiz işi kirletmeyi tercih eden bir yayın sdn.
  • yemin ediyorum başkaları adına utandım. şu aq cihazı 10 yıldır üretiliyor. her sene yeni modeli geliyor, bizimkiler de sanki dünyada ilk kez piyasaya sürülmüş gibi garip gurip hareketlerle kutusundan çıkarıyor.

amerika yapar bizimkiler de aha böyle 19 bin tl verip bakar.
  • üzerine sayfalarca tez yazılabilecek olaydır. ekonomik, sosyolojik, psikolojik.. nerden tutsan elinde kalıyor.
  • videoda konusan arkadas adina utandim diyecegim ama utanmadim da, acidim sanki. duygularimin adini bulamiyorum ama adamin aralarda soyledigi bazi seyler inanilmaz acinasi, videoyu cekerken yaninda olan calisma arkadaslarini ezior kendince.

"ben telefonu lansmanda gormustum zaten..."(amerikaya gittim)

usb sarj dongle: "ben de 3 tane var"

"parasini verdik aldik"

ya yazamiyorum bile daha fazla, olur da bu entry'i okursa icinden "iste kiskandilar ilk biz inceledik iphonex'i diye" falan diyip kendini kandiracaktir muhtemelen. ama maalesef, konunun boyle bir durumla alakasi yok, bu kadar antipatik olmaya da gerek yok.

teli masaya koyup alkislamak nedir yav. telefon ulan bu.
  • sanarsın araba alıyor adam 5 bin dolar nedir yahu azizim
  • söylenecek herşey söylenmiştir. utanması gereken ben değilim herhalde.. yalancının mumu yatsıya kadar yanarmış.
  • telefonun etrafında toplanıp secdeye yatmadıklarına şaşırdığım 'anbaksing'
  • insanlık adına utanıp yarısında çıktığım videodur. amına koyim sanırsın kutunun içinde ab-ı hayat suyu var. alkışlar, heyecanlanmalar falan. macrumors'un haberindeki yutubırlar ne kadar doğal, ne kadar cool. bir de bizimkilere bak. soytarı. genel olarak içerik şöyle:

- ayfon on
    - on dokuz bin verdim
    - lansmana gittim, amerigaya
    - oley ayfon on
    - ayfon on lan bu götünü satsan alamazsın
    - heyoooo
    - arkadaşlar maket değil gerçek
    - ayfon on demiş miydim?
    - alkış
  • bu neyin kafası acaba? getirisi götürdüğünden mi daha fazladır nedir, anlayabilmiş değilim.
  • video dünya'da tek demişler de kendileri gibi yanda 100 tane video gördüm. boşu boşuna 5 bin dolarres vermişler. gerek yoktu bu maymunluğa..
25 entry daha