• aşırı sallamışlar. youtube'da bunun gibi başka videolar da var. hepsi bugün çıkmış. apple bu sefer büyük siteler yerine daha küçük ve yerel odaklı viral pazarlamayı seçmiş anlaşılan.
  • “iphone’a 6000 tl verilirmi yea, aptallığın daniskası” diyenlere kapak olmuş olaydır.
  • keşke bu sevinç bizim ürettiğimiz bir ürüne olsaydı.esasen video tam bir trajedi.
  • saçmalık olur.
    ben yakında gidip alacağım bir tane ve güzel bir fiyata da satmayı düşünüyorum.
  • 2 gün sonra çıkacak telefona 19 bin lira verecek başka kerizler göremezsiniz. hadi onu geçtim bi telefon nasıl mutlulukta nirvanaya çıkartır bu şahısları ? acınası bi durum...
  • köprü ve otoyol açanları kadar itici olmayı başarabilmişlerdir.
  • aradan geçen 10 yıla yakın sürede sdn ekibi değişmiş ama kafalar değişmemiş. hala takip eden var mı bunları diye merak ediyordum. varmış. şu ilgiyi çok daha hak eden site ve ekipler var. yapmayın, etmeyin.
  • eşyaya tapan insanoğlu karikatürü.
  • yemin ediyorum başkaları adına utandım. şu aq cihazı 10 yıldır üretiliyor. her sene yeni modeli geliyor, bizimkiler de sanki dünyada ilk kez piyasaya sürülmüş gibi garip gurip hareketlerle kutusundan çıkarıyor.

amerika yapar bizimkiler de aha böyle 19 bin tl verip bakar.
  • üzerine sayfalarca tez yazılabilecek olaydır. ekonomik, sosyolojik, psikolojik.. nerden tutsan elinde kalıyor.
hesabın var mı? giriş yap