• mesaj atanlarin %98’inin ingilizce bilmedigi ablukadir.

bilgisayar, internet ve turk, cagimizin en tehlikeli uclu kombosudur.
  • cinsel açlığın afrikası türkiyede yaşanmıştır.düdüklü tencere gibi oldu ülke anasını satayım bastıra bastıra tüm içgüdüleri,sonunda öyle bir patlayacak ki birbirimizi ... aaa?!? neyse olay oydu değil mi zaten ? patlasa da bu tencere rahatlasa temmenisi ile bitiriyorum.
  • türk insanının sınırlarını bilmemesinin, başkalarının kişisel alanına zerre saygı göstermemesinin bir başka örneği. what are you sex diye mesaj atan var amına koyim ya şaka gibi.

bugün de başkaları yerine utandık çok şükür.
  • abi türkiye'de herşeyde olduğu gibi cinsellikte de açlık var.

evlenmek zor bir kere. insanlar eskiden erkenden geçim derdini halledip evleniyorlar ve böyle şeylere de gerek kalmıyor haliyle. sıradan bir genç sevişmek için hangi adımlardan geçmeli bir düşünün.

şimdi uzun uzun madde madde sayarim. evlenmeyi de zor hale getirdiler. yoksa işinde gücünde evli barklı insanlar olur çıkarlardı belki. zuhahaah
  • çok abarttınız yine. neredeyse savaş çıkaracaksınız keyifle.
  • bu tipler gelir bi de suriyeliler plajları kullanmasın denize girmesin şöyle ayılar böyle görgüsüzler der orda burda. kusura bakma arkadaşım ama sen suriyeliyi nasıl görüyosan konumlandırıyosan hah işte avrupa da seni öyle görüyor ki haksız da sayılmazlar.
  • bu şey değil miydi ya

ajlık oyunları
  • mizah amaçlı olsa gülüp geçelim de yüzde 90'ı parmağından boşalırcasına yazmış. bizi "aslında hepimiz böyle değiliz" savunması yapmakla uğraştıracak zavallı sürüsü.
  • hep söylüyorum, ekonomi, eğitim, sağlık gibi kalemlerin bir şekilde rayına konulup düzeltilme ihtimali her zaman var ama toplumumuzun genelindeki ahlaksızlığın düzelmesi neredeyse imkansız bu saatten sonra.
hesabın var mı? giriş yap