şükela:  tümü | bugün
  • yuh artık denilen üzücü olay. daha nereye kadar bozulacak kültür, örf anane merak ediyorum. çatlayacak ar damarı bile kalmamış.

video:https://youtu.be/sk4tgwhc7rs

ek: hiç şaşırtmamış cahil entelüjanslar. hakaretin, küfrün bini bi para. bir şey moda oldu. x'e karşı çıkıyorsun gizli x'ci oluyorsun çok enteresan. ya da bir şeyi eleştiriyorsun adam başka bir yanlışla yanlışı savunuyor. hep aynı ezber teraneler. normal bir şeyi savunmak fobi olmuş. utanacağınızı bilsem yüzünüze tükürürdüm de ondan da anlamazsınız ki...
  • şimdi doluşurlar buraya asla eşcinsel evlilik yapmayıp, ama destek veriyorum diye bık bık doluşan tipler. aileleleri kutluyorum, damat gelin ya da gelin damat ne boksa mutluluklar, ilginç.
  • normal karşıladığım düğün. başkasının cinsel veya duygusal hayatına kimsenin karışmaya hakkı yoktur.
    yok lut kavmi'ymiş, yok lanet olsunmuş. gelip de size evlilik teklifi etmiyorlar ya.

not: heteroseksüel'in önde gideni.

edit: sizi koca koca ilan ediyorum. * koca koca adamlar.
  • videonun altında uzun uzun lut kavmi hikayesini yazmış helak olacağız mesajını da çakmış bir über müslim tarafından paylaşılan video. aynı duyarı yolsuzluklar ve israf için de bekliyoruz.
    edit:imla.
  • youtube yorumlarında nerede oldugunu söyleyin gerekeni yapalım yazmış biri, yasalara uygun değil vs. kimse de demiyor ki banane amk. başkasının hayatından banane nasıl mutluysa öyle yaşasın niye kimse bunu diyemiyor? her yasayı muhteşem uyguladın bir bu kaldı ve dedin ki gerekeni yapalım. silahla hastane basanla aynı zihniyet, aynı ürün bunlar. aşırı iyi ülke ya tam delirmelik.
  • o “nerede oldugunu soyleyin gerekeni yapalım” diyen kişi,

bir sikim yapamazsın.insanları yalnız ve boş beleş sanmayın kendiniz gibi.bildiğiniz tek şey zorbalık.o yuzden iyi insan kavramı size hortlak görmüş gibi geliyor.

çiftlere mutluluklar dilerim.ömür boyu saglıklı yasasınlar.

not:insanların vicdanlarına bakarım ben.değer yargılarım cinsel tercihleri değildir.benim sorunum hiç değildir.

edit: yazım duzeltimi.
  • yav bu ülkenin eşcinsellik savunanları islamcı çomarlardan daha cahil ona yanıyorum. tamam bize ne, tamam lut kavmi diyenler ağır çomar, tamam bize giren çıkan yok ama yolsuzlukla şu olayı, örf ve adetle islamı bağdaştırmak nasıl bi aptallıktır ya

birincisi bizim örf ve adetlerimizle islamın zerre alakası yok. taaaa islamiyet bize uğramamışken, orta asyadan aldığımız kültürlerimizden, adetlerimizden bahsediyoruz, bunlara alışık değiliz diyoruz, adam yolsuzluk israf diyor. ikincisi yolsuzluk harama girer islama girer örf ve adetler kitaplardan gelmez, atalarından dedelerinden gelir. yani bizim millet olarak bi şeye alışmamızın islamla alakası yok. biz diyoruz antartika bu diyor götüme mantar tıka. sen iskandinav dölüysen, hani baban falan bu olaylara yabancı değilse bilemem. biz alışkın değiliz abicim. ne bu ülkenin hristiyanı ne ateisti ne yahudisi buna alışık değildir. örf adet ve gelenekle uyum sağlamaması budur.

ben bir ateist olarak şu kadarcık ayrımı
    yapabiliyorken, sen çok kültürlü eşcinsellik savunan, batıcı kardeşim aklını ipek yolunda mı bıraktın bunun ayrımını yapamıyorsun? mal mısınız olum?
  • ızmir olmadığı teyit edildi. algı yaparak insanlari bir il üzerine yoğunlaştırmak ne derece doğru bilemiyorum.

eşcinsel sadece izmir de mi ?
  • amına koduğumun çomarlarına neden bu kadar dert olduğunu anlamadığım olay.
  • bütün islam coğrafyası bok çukuruna dönüp helak olmuşken hala helak olan lut kavmi diye bık bık öten islamcı kadar tartışılmaya değmeyecek düğündür.