• şimdi doluşurlar buraya asla eşcinsel evlilik yapmayıp, ama destek veriyorum diye bık bık doluşan tipler. aileleleri kutluyorum, damat gelin ya da gelin damat ne boksa mutluluklar, ilginç.
  • normal karşıladığım düğün. başkasının cinsel veya duygusal hayatına kimsenin karışmaya hakkı yoktur.
    yok lut kavmi'ymiş, yok lanet olsunmuş. gelip de size evlilik teklifi etmiyorlar ya.

not: heteroseksüel'in önde gideni.

edit: sizi koca koca ilan ediyorum. * koca koca adamlar.
  • youtube yorumlarında nerede oldugunu söyleyin gerekeni yapalım yazmış biri, yasalara uygun değil vs. kimse de demiyor ki banane amk. başkasının hayatından banane nasıl mutluysa öyle yaşasın niye kimse bunu diyemiyor? her yasayı muhteşem uyguladın bir bu kaldı ve dedin ki gerekeni yapalım. silahla hastane basanla aynı zihniyet, aynı ürün bunlar. aşırı iyi ülke ya tam delirmelik.
  • o “nerede oldugunu soyleyin gerekeni yapalım” diyen kişi,

bir sikim yapamazsın.insanları yalnız ve boş beleş sanmayın kendiniz gibi.bildiğiniz tek şey zorbalık.o yuzden iyi insan kavramı size hortlak görmüş gibi geliyor.

çiftlere mutluluklar dilerim.ömür boyu saglıklı yasasınlar.

not:insanların vicdanlarına bakarım ben.değer yargılarım cinsel tercihleri değildir.benim sorunum hiç değildir.

edit: yazım duzeltimi.
  • (bkz: koca koca adamlar) töbe estağfurullah
  • bütün islam coğrafyası bok çukuruna dönüp helak olmuşken hala helak olan lut kavmi diye bık bık öten islamcı kadar tartışılmaya değmeyecek düğündür.
  • çok sevimli ve cesur bir çiftin düğünü. allah mesud etsin. onurlu bir gün.
  • adres soranların, muhbir kesilenlerin olduğu video,

arkadaşım sanan ne , sana girip çıkan var mı
  • allah mesut etsin.. bize giren çıkan yok, hatta iyi bir gelişme, ülke olarak biraz gelişir, insanların cinsel kimliğine hoşgörülü oluruz belki.

ille gerekeni yapmak isteyen birileri varsa onlar çocuk istismarcılarına hesap sorsun, bir işe yarasın.
  • yasalara uygun olan eğlence.

düğün dediğiniz şey eğlencedir, kağıt üzerinde yapılan resmi işlem ise nikahtır. ortada nikah yok, eşcinsellik de suç değil, insanlar bir araya gelip eğlendiyse kime ne diyeceğim ama çomarlar onu da anlamayacak. he amk, lut kavmi... lut kavmini düşündüğünüz kadar hırsızlıkla, yolsuzlukla mücadeleyi düşünseniz ülkeyi ahlaklı insanlar yönetirdi.
hesabın var mı? giriş yap