şükela:  tümü | bugün
194 entry daha
  • böyle gerizekalı topluluğa az bile yapmış olup , önünde eğilip her türlü muameleyi yapmayı hakeden insan .
  • geri gelir o. ben fadıl beyi medyadan takip eden biri olarak kendisinin başka bir proje ile tekrar ülkemize geleceğini düşünüyorum.
  • yapraklarını yerken kıtır, kıtır, sapına gelince "-meee".

faizden daha çok kazandıran helal kazançlar pazarlama stratejisinde oldukça başarılı olan fadıl, yurdumun alın tersiz kazanılmış zenginlikleri tek bir el de toplamak üzerine epey çalışmalar yapmıştır, kendisini kınamayınız!

doğal seleksiyon sürecini bozan sabun, aşı gibi etmenler insan neslinin çoğalmasına, çoğalan nesillerde de belli bir oranda aptalların var olmasına sebebiyet vermiştir.

yani fadıl dan önce kimyacılara vb. bilim insanlarına saldırın!
    onların yüzünden bu dünya, bu ülke bu halde(!)

fadıl a kazanç sağlayanların bir kısmı, karılanı, kızlarını hocalarına emanet eden tipler olduğundan, fadıl insaflıdır.
    istese karı ve kızlarıda kazanabilir, adnan oktar gibi pazarlayabilirdi.

badelemeye nakit yönünden uğraşmıştır, şimdi fadıl ın sözde mağdurlarına sorunuz, namusunuz mu? paranız mı?

fadooooo, büyük dikişcisin!
    meeeeeeeeeeeeee
  • bu adam ya mağdur yaratmadı ya da mağdurum diye ortada gezenler tırt kişiler.
    jetpa'dan bugüne, yani 1990'lı yıllardan bu zamana bu adamın adını duyarım, bir tane taşaklı adamı dolandırmamış demektir.
    bir taşaklı adam bin tane jet fadıla bedeldir ama demek fadıl efendi de işini biliyor.
    dılandıracağı adama taşak kontrolü yapıp dolandıeıyor ya da taşaklı abiler, yol vermiş bu adamı sağıyorlar.
    bu ülkede birilerine tokat atamak için yola çıkan adamı her türlü sağarlar.
  • yaklaşık 140 milyon euro. bu para ile almanyaya gidip oradan türkleri kıskanır gaaari.
  • bizim dincilere karayiplerde devremülk satma projesiyle gönüllerde taht kurmuş siirtli girişimci.

topladığı paraları sanıyorum 3-5 yıl yiyor ve sonra memlekete dönüp yeni mega projesiyle yeniden keklik avına çıkıyor.

kolay nasıl olsa bizimkileri din, allah, kitap, peygamber edebiyatı ile kandırmak.

iyi de yapmıyor değil aslında.

helal olsun anasının aksütü gibi.