şükela:  tümü | bugün
1074 entry daha
  • ameliyat sonrası %98 engelli olan kızına 4 yıl damadı bakan ama mahkeme 2 milyon lira tazminata hüküm edince birden annelik damarı kabaran, damadına vesayet davası açıp üstüne kızını kaçıran bir annemsi müge anlı tarafından sırf kendi gibi menfaatçi bi kadın diye canhıraş savunuluyor.

karısını kaçıran kaynanasının evine jandarmayla giden damada kıçı kırık savcıyı bile saatlerce yalayan müge anlı an itibariyle

+değil jandarma genelkurmay başkanı gelse ben kızımı vermezdim kardeşim

diyor.

ya magazin muhabiri kadın, değil seni senin tillahını yandaşçılık olmayan bir türkiye'de bir jandarma astsubayı aldığı aldığı emirle 20 yaşındaki jandarma eri asker çocuklara ters kelepçeletip paket ettirir.

müge bu sefer karşına cahil insan çıkmadı çatla :)
    zafer bey avukatını tutmuş an itibariyle yarı cahil müge kudurtuyor şu an.

sjsjsısmjeıejsjejsjskwısks.
  • %98 engelli eşi olan, 2 çocuk sahibi adama "sen daha gençsin, karını boşa, hayatını heba etme kendine yeni hayat kur" deniyor ve bu normal karşılanıyor.

bu ne lan? adamın derdi para ya da değil, kendisine böyle bir şey nasıl söylenebilir? çocuklarının annesine bakmak istemesinin nesi hayat heba etmek oluyor? vay anasını ya... kimsenin başına gelmesin, eğer birisi çıkıp bana "sen daha gençsin bu adamı bırak hayatına bak" diyecek, ağzıyla burnunu yer değiştirmezsem insan değilim. kafalara gel ya... birisi de çıkıp siz ne diyorsunuz adam karısıyla çocuklarıyla birlikte olmak isteyemez mi demiyor.

edit: bak bak müge diyor ki "sizin de yaşınız çok genç, yeni bir hayat kurmak istemiyor musunuz?"... 2 çocuğu ve hasta kadını bırakıp nasıl yeni hayat kuracak ya?
  • laz vs şakirt.

evlerden ırak bir kapışma. son zamanlarda gördüğüm en rezil yayın oluyor.
  • zafer enişte bundan sonra senciyiz senci

mahcup mahcup sikiyor bu yamyamları

dlijksdalgkjsdalşgkjsalşjsa

bunlara kuruş verme kuruş!
  • %98 engelli kadının iki mimiği var ya ağlıyor ya gülüyor.

annesi olacak yamyam,

"kızım seni alayım mı eliiiüüüff"

diye bağırıyor.

kızı da denk geldi ağlıyor.

avukat rahmi atlıyor hemen,

"bu ağlama evet anlamında bir ağlamadır" diyor.

ne cahil adamlar ya.

bak şimdi işin içinden çıkamadı magazin muhabiri gitti bakana yanladı ona sesleniyor.
    usülsüzlüğünü devlet eliyle yaptırmaya çalışıyor her zamanki gibi.
  • kendini ifade edemeyen bir kadını zorla ekranda göstermekte ısrar eden program.
    bu nasıl bir şey bütün sinirim bozuldu.
    belki istemiyor. günüm şu anda berbat bir yöne doğru gidiyor.

kocası denilen adam 2 milyon tl yi duyunca zorla bakmak istemiş belli ki.
    kadın konuşamıyor ya bu başka biriyle fingirdeşip iyi erkeği oynama peşinde.
  • bugün hayretler içerisinde izlediğim programdır.

%98 engeli olan elif öğretmene 4 yıl bakan kişi annesi. nasıl ki mahkeme tazminat verilmesine hüküm ediyor kocası da kadını annesinden alıp götürüyor ve ben bakacağım diye diretiyor ve aynı adam başka bir şehirden bir kadınla tanışıp sözde bakıcı olarak eve getirip birlikte yaşıyor. kısacası adamın derdi paradan başka bir şey değil. umarım elif öğretmen için en iyisi olur da para için akbabaların insafına kalmaz.
  • olay nasıl parayı duyunca annelik duyguları kabaran kadına döndü anlamadım açıkçası. kızının engelli olmasından gelecek tazminatla damadın zengin olmasını engellemek istiyorlar. bunun için nedenleri de var çünkü başka bir kadınla (aybüke) görüştüğünü öğrenmişler. olay da burada patlıyor zaten.
    müge anlı'nın üst üste ısrarla sorduğu "aybüke hanımla görüştünüz mü?" sorusuna da net bir cevap vermeyip dolaylı yoldan açıklamak durumunda kalmasıyla kendini açık etti zannediyorum. kızın kardeşi de "madem parada gözün yok gel bu parayı löseve bağışlayalım biz razıyız, sen razı mısın?" diye sordu, damat yine bir şey diyemedi, çünkü niyeti belli.
  • bir süre anne, damat ve kız hep beraber yaşamışlar ama 4,5 yıl boyunca kıza annesi bakmış. komşular bile bağlandı annesi bebek gibi bakıyordu diye. tazminat çıkınca adam kızı alıp götürmüş. ilk başta sorun yokmuş anne yine kızının yanında olmak için mücadele etmiş fakat başka bir kadınla görüştüğü de ortaya çıkınca ortalık karışmış damadın kuzeni de bağlanıp anlattı hatta. damat 1 milyonu verin boşanayım da demiş. durum gayet netken olayı nasıl başka bir yerinden anlayıp damat destekçisi oldunuz?
    ayrıca kahrolsun işsizlik evde oturup bunları izlemeye mahkum oldum..
  • sözlüğün derhal bugünkü tartışma hakkında bir uzlaşıya varması gerekmektedir. kimi diyor ki 4 yıl anne baktı, damat paraya geldi; kimi diyor ki 4 yıl damat baktı, anne paraya geldi. ulan bu kim haklı kim haksız meselesi değil ki, 4 sene biri bakmış bu hastaya, nasıl olur da biri damat biri anne zanneder. bu konu derhal çözülsün ki kimse youtube’dan müge anlı seyretmek zorunda kalmasın.

müge anlı böyle anlaşılmaz tartışmalarla ne yapmak nereye varmak istemektedir?
1 entry daha