şükela:  tümü | bugün soru sor
1694 entry daha
  • şu an 4 tane kardeş var, ikisi babaları tarafından 1976 yılında sirkeci garı'na babaları tarafından bırakılmış.

dördü de çok saf ve melek gibiler.
  • bazılarına insanlık duygusu bahşedilmiyor demek ki.
    sen 4 çocuğundan ikisini seç sokağa bırak, annelerine eziyet et üzüntüden ölsün. çocukların hayatı yıkılsın. müge anlı adama duyuyor musun diyor, adam duymuyorum diye cevap veriyor. müge anlı özür dilemek ister misiniz diyor ben hatırlamıyorum diyor. ama arada da hatırladım falan. çocuklarını ölüme terk ettiği için, eşinin üzüntüden ölmesine sebep olduğu için gram pişmanlık duymuyor yaşlı başlı adam. kardeşlere helal olsun dördü de kendi çabalarıyla bir araya geldi.
  • 1976 yılında babaları tarafından sirkeci tren garına bırakılan ve o zamandan beri hem birbirleriyle hem de diğer iki kardeşiyle görüşmeyen kardeşleri 1 gün içerisinde 2'sini istanbul'dan 2'sini artvin'den getirip kavuşturdu, üstüne üstlük onları oraya bırakıp giden babayı da canlı yayına bağlayıp hesap sorduruyor.
    büyük kadınsın müge anlı.
  • gara bırakılan kardeşler konusunda müge anlı melahat’e şenol’u yanına alırsın deyince şenol’un yüzünde oluşan mutluluk beni de çok mutlu etti.
  • 1976 da sirkeci tren garına bırakılan biri kız biri erkek iki çocuktan erkek olan programa başvurdu. abartmıyorum yarim saat içinde gara onunla beraber bırakılan ablasını buldu. ondan bir saat sonra da tuttu stüdyoya getirdi kavuşturdu. aynı program içinde diğer 2 kardeşi tanıyanlar aradı. meğer 4 kardeşlermiş. birakan babayı da bugun bulmuş sanırım. izleyemedim henüz. işten eve gidince youtubedan izliyorum. helal olsun müge anlı ve ekibine.
  • bugun 42 yil once sokaga birakilmis iki kardesin hikayesini aglaya aglaya izledim.
    olmaz olsun boyle baba. keske anneleri hayatta olsaydi da dunya gozuyle gorseydi evlatlarini.
  • suudi arabistan'da alikonulan fahriye kara, fuhus cetesinin rusyalardan antalya'ya getirdigi sonra akli dengesini hafif kaybederek sokaklarda yasayan ve annesi tarafindan yillarca aranan kadin, gecen sene karli bir gunde tahminen araba carpan ama ne olusu ne dirisi bulunamayan yeni nisanli guvenlik gorevlisi... bunlar cozulemeden kaldi ortada. durur durur aklima gelir.
  • fahriye kara bulundu fakat ortaya çıkarsa zina'dan kocasını (kendisini kaçıran adamı), başka adamla nikahsız beraberlik yüzünden de kendisini recm edecekler. nasıl çıksın kadın ortaya? çocukları gitti aradı ama taşınmışlar ve izlerini kaybettirmişler demek ki korkuyor, yasal yollardan ülkeden çıkmasına imkan yok zaten.