• çok acayip bir şey yapmış john abimiz.

http://www.youtube.com/watch?v=jdyjf_ybyvo
  • 2010 senesinde canli izleme sansi buldugum muthis grup. john butler sadece inanilmaz bir gitarist degil, ayni zamanda da muthis bir muzik zekasina sahip.

"live at red rocks" konser albumunu herkese siddetle tavsiye ederim. yagmurlu bir ogleden sonra icin ideal albumlerden.
  • don't wanna see your face şarkılarıyla günüme her gün neşe katan müthiş grup.
  • yeni albumleri flesh&blood yarin gorucuye cikacaktir.
  • evet efendim, yeni albumleri ile avustralya ve yeni zelanda'li hayranlarinin karsisina cikmaya basladilar. kisisel olarak dun aksam guney avustralya'nin baskenti adelaide'de dinledim bu adamlari. eski albumlerindeki aktivist hava yerini daha cok country ve roots blues'a birakmis diyebilirim. john butler sanki ustune giydigi fahri cevre bakani ceketini cikarttip asmak istercesine blues pompaladi seyirciye, herkesi eglendirmesini de bildi boyle yaparak. eskisi gibi bik bik konusmuyor da sahne de, bu da bir degisik geldi tabi. zamaninda her sarkidan sonra yok efendim suyumuzu soyle kirletiyorlar, yok efendim yagmur ormanlarimizi koruyalimlar falan, e yeri geldi lan oglum bir sus da isini gorelim dedik. simdilerde bu yorumlari birakip, gitarimi calarim ben abi kafasinda. he kendisinin bizim gonlumuzdeki cevre bakanligi gorevi daimidir. zaten ideal bir dunyada xavier rudd avustralya basbakani, john butler cevre bakani olurdu.

tenks.
  • yeni albumu home ortamlara dusmustur.
hesabın var mı? giriş yap