• (bkz: deep web)
  • sözlük karılar hamamına döndü desenize amk. kadın kuması ile tartışıyor. şu geldiğimiz hale bak.
  • kaç dakikadır arıyorum bulamadım. sözlükte acemiyim direk link falan varsa paylaşabilirseniz sevinirim. çekirdeğim ( çiğdemim), çayım hazır heyecanla bekliyorum.
  • aha ekşi sözlük dediğiniz bundan ibaret işte.

uzun süredir anlatmak için çabalıyorum ama kimse dinlemiyor.
    "hiç boşalmayan akrebim" nedir ya?

yalnız sözlük gerçekten bunlarla dolu, birbirini boynuzlayanlar, eski eşler, yeni fuckbuddy'ler, eski fuckbuddy'ler, bir erkek için çırpınan kadınlar bilmem neler.
    ekşi sözlük sözlüklerin en pisi sanırım, böyle bir şey olamaz.

millet birbirine aşık olup döktürüyor entrylerde, yalnız bu insanlar aşkı yaşayabilecek durumda değiller özellikle belirtmek isterim.
    yani ahlaki açıdan.
    bu arada ahlak delisi değilim ama insan ilişkileri açısından yapılacak olan vaaaar yapılmayacak olan var.(ikili ilişkiler)

işin komik tarafı da bu erkeklerin sözlükte kendini "ıhıhı ben playboy bir erkeğim, şöyle kadın tavlarım, böyle kadın tavlarım" diye sıkmaları ve kadınların da "ooooo" diye inanmaları.
    ya aklınızı başınıza alın, bunları yapabilen adam oturup da bir kadınla iki ay konuşur mu? belki sevişirim diye çabalıyor resmen.

kendinize gelin ya.
  • okumaya usenenler icin kisileri tanitayim. *
    @bgmcn sevincli, sanirim baya genc. entrylerine genelde 'kiziiimm/kiz/kizim' diye baslamakta ve ersinine cok duskun ama bu duskunluk biraz itici. ergen kizlarin sevgilisinin eski kiz arkadasini kizin hic umrunda olmamasina ragmen ergen tripleriyle kiskanmasina benzettim. `:amma uzun oldu:/`

@muradina eremeyen kul en azindan daha duzgun cumleler kuruyor. bir de surekli eski sevgili entrysi girmese daha iyi olacak. gunluk tutun kardesim burasi yerine ya da ne bileyim blog acin bisi yapin ama tek girdiniz eski sevgili xxx olmasin lutfen.

@hassabbah; doktormus. kaza gecirmis. onemli bir sey yazmaya calisirken eski karisina ve dost bilip kendisini arkadan vuranlara saydirmis. sonra konuyu toparlayamamis falan filan. bir de adi ersin

onlari da alin bence sozluge. eglenceli olur. hatta once bgmcn'yi yazar yapin o digerine ben yazarim sen degilsin diye saydirmaya baslasin, sonra digerini yazar yapin. sonra sozluk neden boyle oldu diye biz tartisalim.

ısi gucu olmayan bir baska suser barton smiley sagolsun derin bir arastirma daha yapmis stalkp edilmesi gereken biri olursa kendisine haber verecegim bundan sonra*:

@bgmcn sevincli: 25 yaşında, sanat tarihi okumuş, göğüsleri c-cup.

ersin (@hassabbah): akrep burcu erkeği, 78 kilo (hedefi 70 kg olmak), doktor.

rukayye/rugayye (eski nick'i @fethim, yenisi @muradina eremeyen kul): ersin'in eski eşi. ersin'in geçirdiği kazadan sonra onu terk etmiş. piran'a (dicle'nin eski adı sanırım) atanmış öğretmen. ersin'den sonra alagavat özkan v. ve kankası a.s.ö.'nün eşi suat ö. ile ilişkisi olmuş.

alagavat özkan v.: rugayye'nin ersin'den sonra birlikte olduğu adam. rugayye'yi terk ediyor.

a.s.ö. ve kocası s.ö.: a.s.ö. rugayye'nin kankası. eşi suat ö. ile rugayye bir ara bir şeyler yaşamışlar
  • o değil de
    bu kavgaları izleyip
    takip edecek kadar
    sözlüğe hakim,
    sözlük ilmine vakıf yazarlar da
    varmış dedirten haber vermektir.

mesela ben :
    körüm,
    entryim sözlükte rezil edilse
    coşsa, ya da silinse
    kaidemde
    pireler uçuşur.
  • inanmakta zorlandığım olay.

@bgmcn sevincli isimli çaylak bağyanın entry'leri sözlüğün envanterine katılmamalı diyorum başka da birşey diyemiyorum.

"kızııaaammm" tarzında açıklamalar ile seviye magmada. başlığın ne olduğunun, yapılacak entry içeriğinin hiçbir önemi yok sanırım kendisi için, maksat laf sokmak olsun.

ayrıca @bgmcn sevincli,
    beğenmeyip sürekli laf giydirdiğin kadın şu anki sevgilinin ömrünün bir kısmına eşlik etmiş bir kişi en nihayetinde. nedir bu seviyesizlik, düşkünlük? biraz gururlu olun yahu, bir adam için hemde..
  • bir gün make ekşi sözlük great again kampanyası başlatılırsa aslanlara ilk atılacakların arasında yer alan iki adet insan formundaki ilginç varlığın atışması.
hesabın var mı? giriş yap