şükela:  tümü | bugün
50 entry daha
 • bu kuralı bilmeyen/öğrenmeyen bir erkekle karşılaşırsanız hızla olay yerini terk edecekseniz zaten o erkeği haketmiyorsunuz demektir.
  sürekli başımızı "eşitlik, kadın hakları, ters cinsiyetçilik, pozitif ayrımcılık" gibi konularla yiyorsunuz.
  bir de üstüne gelip "centilmenlik" kurallarıyla yeme hakkına sahip değilsiniz.

  bir "ilişki" karşılıklı alış-veriş anlamına gelir. eğer kadının erkeğe asla yapmayacağı özveriler, erkekten bekleniyorsa, buna "ilişki" değil "sömürü" denir.
  (aynı şey erkek tarafı için de geçerli tabii)
  birisini ne kadar seviyor olursa olsun, sömürülmeye çalışılan erkek de buna boyun eğmek zorunda değil.
  hele hele 2-3 ay sonra başka bir erkekle sevgili olabilecek bir kadın uğruna, soğukta donmak zorunda değil o erkek.
  hani karısı olacaksa felan ayrı mesele, ortaklaşa yaşamaya başlayacakları için aynı montun içine girebilirler.
  ama o ihtimal da önceden kesin değil tabii ki.

  ilişki adı altında sömürü kakalanması düzenine hayır.
 • verdim. sonra iki gün evden çıkamadım. en son hastaneye gidip bir serum yedim ve kendime geldim. bu yüzünden bir azalma normal. erkekler de üşüyor sonuçta.
 • azalıyoruz illaki ama daha bitmedik gencolar, biz öldükten sonra isterseniz uzun eşşek veya simit falan da oynayabilirsiniz ama biz hayattayken o montu veririz, o ayazı yeriz siz düşünmeyin orasını.
 • 4 yazar üstte ki arkadaşımız sanki montunu değil de canını veriyormuş gibi konuşmuş.

  nezaketen teklif edersin. kız üşüdüğünü hissederse geri verir. zaten biyolojik olarak da erkekler kadınlara göre daha fazla üşür.

  t: yukarı doğru 4 yazar sayın. bu yazarın üstünde ki yazar. neyse yapamıyorum bu işi sanırım.
 • ilişkide her şey tamamen farklı oluyor. flört döneminde üşüsen donan burun ucuna bile kıyamayan adamlar ince giyinmeseydin dışarı çıkmasaydın moduna geçiyor. anladık ayı tamam
 • erkeğin kazak üstünede mont giydiği soğukta kadının ince bir kıyafetle çıkıp sonra centilmenlik bekleme hakkı yoktur. hava soğuksa üstüne düzgün birşey giyer elinede montunu alırsın. güzel gözükeceksiniz diye donuyosunuz arkadaş. sonra erkekten... neyse ya sinirlendirdiniz beni akşam akşam.
 • en fazla atkı. zaten incecik giyiniyorum.
 • adamlık bilmeyen, kadına nasıl davranacağını bilmeyen zengin piçler için üşüdüğünüzde size montunu veren dağ gibi delikanlı adamları üzdünüz kadınlar! efendilik arıyorsanız gidin beyaz şovu arayın. o size efendilik yapar. hadi eyvallah.

  edit : imlâ.
 • mont vermek övülecek bir davranış değildir, zaten yapılması gerekendir, üşümesin diye üşümeyi göze alamayacağın biriyle ilişki yaşama bir zahmet.
190 entry daha