şükela:  tümü | bugün
  • seviyor mu seviyor mu?

e daha dün denedin de cevabını aldın niçin bugün bi daha baştan?

özlüyor mu özlemiyor mu?

az önce özlediğini söyledi ama bunu kanıtlaması gerekli bir de. nerede kanıt?

bunlar böyle uzar gider arkadaşlar. kadın erkeği sürekli sevgisini kanıtlamak zorunda bırakarak baskı altına alır ya da almaya çalışır.
  • bir erkeğin bir kadını ne kadar içten sevebileceğini asla öğrenemeyeceksiniz.
  • ne zaman sorusu ile başlayan tüm cümleler
  • sürekli yaptığımdır. eşim oldukça kilolu bildiğin fil gibi oldu. evlenmeden önce 1.89 boy 84 kilo olan adam şu an 125 kilo. aygır gibi oldu. boyu da olunca inanılmaz iri kalıyor yanımda.

rejime başlatamadığım eşimi, sürekli olarak tartı makinesini alıp alıp getirip önüne tartıyorum. geçenlerde toptancı olan dayımın dükkanına gitmiştik. orada bile önüme kantar çıktı eşimi yine tarttım kilo almış:(

bundan böyle evde sebze yemeği yapacağım, un, şeker, tuz yasak. tarta tarta bir hâl oldum. su aygırıyla yaşamak zor geliyor artık.

edit: özelden yazıyorlar “tartma olayını yanlış anladın” diye. ay çok utandım ya. doğru diyorlar sanırım.
  • dürüst erkekleri rahatsız eder, dürüst olmayanların umurunda bile olmaz.
    ayrıca, merak değil ihtiyaçtır.
    buna şöyle bir örnek vereyim;
    ford fabrikası'nın eskiden 500 adet tedarikçisi ve bunlardan aldığı ürünleri kontrol etmek için 50 tane kalite kontrol personeli vardı. ford bir gün tedarikçilerden aldığı ürünleri kontrol etmenin saçma olduğunu düşündü ve tedarikçileri arasından güvendiği 20 taneyi seçti, tüm işleri de bunlara verdi. eskiden 50 kişinin çalıştığı kalite kontrol departmanında artık 5 kişi çalışıyordu. geriye kalan 45 kişilik kontrol ekibini de daha faydalı işler yapmak için görevlendirdi.
    (bkz: güvenilir erkek bulmanın çok zor olması)
    (bkz: kıssadan hisse)
  • inanmıyorsunuz belki ama erkekler olarak gerçekten tartmadan, düşünmeden, tasarlamadan seviyoruz. elbette düzgün erkeklerden bahsediyorum, bu kümeye girmeyen o kadar çok çomar var ki.

ama seven kadınlar bile deli gibi hesap yapıyor, deli gibi tartıyor. ya en basitinden doğal yaşamdaki hayvanlar gibi bir eş seçip onu karşılıksız bir ömür sevmek ve hayat arkadaşı olmak bu kadar mı zor ya?
  • içlerindeki bu bitmek bilmeyen şüpheyle nasıl yaşayabiliyorlar diye düşündüren merak. böyle olduktan sonra ne adamda ne de kadında huzur kalır.
  • arz talep dengesi içerisinde değerlendirildiğinde gayet normal bir durumdur.
    sen her kukusu olana envai çeşit şaklabanlıklarla akıla hayale gelmedik şekillerle maymun edersen kendini, o da keyfine göre, istediği şekilde eler, denemeye tabi tutar.
    sende öyle bakarsın canım kardeşim.
  • erkeğin usanıp çekip gitmesiyle sonuçlanır.
  • bir dönüp bakın o zaman... nerede, ne yapıyorsunuz? bu kadınlar neden bir şeylerden emin olamıyor. kıçınız başınız ayrı oynayıp, sonra laf cambazlığı yapmayın.